Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejonnetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek egy olyan pasival, aki ilyen? Miert?

Figyelt kérdés
eloszor is kicsit olyan, mintha hiperaktiv lenne, mindig beszel, hulyeskedik, mozgolodik(lehet azert, ulo munkat vegez). Egyik percben meg nagyban kacag, a masik percben meg olyan beszolasai vannak, hogy "engem nem erdekel, akkor maradjon otthon, ha nem tud elviselni", ha valami nem megy neki, akkor ideges...
2012. dec. 15. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hangulatember, egy idő után borzasztó idegesítő jellemvonás tud lenni!
2012. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elmebeteggel van dolgod.
2012. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy elmebeteg. Mert vegulis mikor azt mondja, hogy nem erdekli, maradjon otthon, nem komolyan mondja, hanem viccelodve...
2012. dec. 15. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne :)
2012. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, a nyugodt stabil embereket szeretem. Az ilyenek hisztis p@csák hogyha nemet mondanak nekik...
2012. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!