Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejonnetek egy zenesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek egy zenesz pasival? Mik a pro es kontra ervek?

Figyelt kérdés
Most nem ilyen hires zeneszekre kell gondolni, hanem a varosunknak van egy zenekara (5 pasibol all). Na ok nyaranta el szoktak jarni balokba, lagzikba zenelni. Ebbol a zenekarbol a basszusgitaros elegge rammozdult. Viszont en nem tudom, hogy mit mondjak neki, mivel tobb, mint 10 evvel idosebb tole, es attol felek, hogy mi van, ha megismer egy balon/lagzin valami mas csajt?
2012. júl. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Szia

Hát én már voltam hasonlo helyzetben, egy zenész pasival, azért eléggé ismertebb volt, eleinte csak flort volt, aztan szex, utána meg beleszerettem. en 24 vagyok o most lesz 42, viszont utolag kiderult csak a szexre kellettem neki, viszont én meg orultem beleszerettem, szeretem most is.

a kérdésedre a válasz, hogy inkább hagyd ezt az egészet, szenvedni fogsz, meg tudod milyenek a zenészek, egy nő nekik sosem elég, és kivétel nincs, sajna :(!!!

2012. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:

Veled egyszer megtörtént, ezért MINDEN zenész pasi ilyen #1? Ne beszélj már hülyeségeket.


Kérdező: szánj rá időt, hogy megismerd és ha nem ad okot kételkedésre, ne kételkedj. Más is egcsalhat, nem kell ahhoz zenésznek lenni.

2012. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na én azért tudok olyan ZENÉSZEKRŐL, akiknek családjuk van, gyerekekkel... Soktól függ, de általánosságban tényleg nem éri meg a dolog (de vannak kivételek). Pláne nem éri meg a dolog, ha egy bulin ismerkedtetek meg ti is.
2012. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyjabol ismerem, es nagyon kedves, aranyos vicces, ebszolut nem bekepzelt. Azt hiszem talan ebbol is adodik az egyik problemam, mert hulyeskedik a csajokkal, olyasmiket mond nekik, hogy "meg josz egy vallomasssal", meg kernek tole cukrot, o odadobja nekik a papirt ok meg rogton elkezdenek vele "incselkedni", hogy oh XY, ez csak papir....blablabla... Meg lattam nehanyszor, hogy csajoknak jopofizik...
2012. júl. 28. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy varosban lakunk, amugy pedig egy szuletesnapon ismrkedtunk meg
2012. júl. 28. 20:47
 6/7 AvernusTriad ***** válasza:
Ha mindezt úgy teszi, hogy nincs párja, akkor ne aggódj.
2012. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zenészeknél, sportolóknál, táncosoknál is igaz: ami koncerten, túrnén, fellépésen, edzőtáborban történik, az párkapcsolati szempontból nem számít.
2012. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!