Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalás a csóknál kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás a csóknál kezdődik, vagy már egy ölelés, egy kézfogás is annak számíthat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem baráti ölelésre gondoltam, hanem amikor két ember vonzódik egymáshoz, de ennél nem lépnek tovább, maximum csak egy ölelésben élik meg a vágyaikat, vagy egy apró érintéssel juttatják kifejezésre, hogy ha lehetőségük lenne rá, akkor több is lehetne!
2012. dec. 15. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na mondd, mi volt már, hogy megcsalással vádlottak újabb áldozata lettél?
2012. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak egy ölelés, de az nagyon az volt!!!
2012. dec. 15. 19:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Ill. lány, vagy fiú?
2012. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bocs, ha talán nyomulós vagyok ebben a topikban, csak velem is történt egy hasonló incidens. Volt egy lány, megöleltük egymást, de sajna nem lett semmi több. Neki volt valakije és őt választotta (amiről előtte nem is beszélt), pedig azt mondta régebben szeretett. Így én meg maradtam hoppon. Azt mondják előbb utóbb elmúlnak ezek az érzések. Azóta 1 év telt el, de minden maradt olyan belül, mintha csak pár nap telt volna el. Persze nekünk is csak 1 igazi nagy ölelésünk volt, plusz párszor megfogtuk egymás kezét semmi több, de azért jól éreztem vele magam. Pár hónapja szakítottam meg a levelezést egymással. Rájöttem, ha nem keresném, akkor ő se keresne, és ez elég sz×r érzés belül. "Ha nincs ló, jó a szamár is". Leírta sms-ben hogy én vagyok neki az igazi, de persze akkor mikor épp a pasijával össze volt veszve. A szó vajmi keveset ér a valóságban, csak a tettek!

Ezért egy ideillő idézettel adjuk meg a módját a monológom lezárásának:

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.

Az emberek nem cukorkák.

Tudja milyen a legtöbb alak?

Gazember!

Gazember töltelék, gazember bevonattal.

De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox

2012. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Engem is a barátnőm dobott egy másik illetőért. Nagyon kiborultam, ámde mégis van benne egyfajta sorsirónia, mivel nem tudja, hogy milyen súlyos is a betegségem. Játszott velem mint egy rongybabával.Azért kíváncsi lennék rá vajon 3 éven belül milyen képet fog vágni, ha meglátja a sírkövemet.
2012. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csóknál szerintem ,.
2015. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!