Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beszéltek egy csajjal fb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszéltek egy csajjal fb chaten aki tetszik, akkor nem léptek le köszönés nélkül, ugye?

Figyelt kérdés

Bészéltünk kb. 20percig és eltűnt...

Nem most beszélünk először, már 2hónapja...

De srácok, ha valaki komolyan érdekelne, akkor nem léptek le csak úgy... legalább gyorsan elköszönne vagy valami....

Szerintetek jogosan megsértődhetek emiatt? Már negyed órája elment...

Lehet, hogy hülyeség, de mostanában mindenen kiakadok vele kapcsoladban... én találkonék már vele, de ő nem mutat sok hajlandóságot, nagyon behülyített... :/


2012. dec. 15. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még a haverjaimtól is elköszönök! de a úgymond udvarlok am elköszönök! :) 16/f
2012. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem beszélek facebookon, mert nem vagyok kisgyerek, akinek erre van szüksége
2012. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem illene,de sokan lelépnek köszönés nélkül.Még a negyvenesek is.
2012. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor jól belezúgtam egy bunkó baromba, pedig jópáran próbáltak már lebeszélni róla.

Most annyira felidegesített ezzel, hogy legszívesebben csak úgy törölném

2012. dec. 15. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen palit meg nem kell komolyan venni.Ne éld bele magad a virtuális világba.
2012. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, már kezdem is unni a hónapokon át tartó hitegetést.
2012. dec. 15. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen,de nem direkt csináltam,önhibámon kívül volt...egyszer a net kapcsolattal lett gond,és volt h a fb hirtelen használhatatlanná vált vmi szerver hiba miatt,hiába próbáltam üzenetet írni,nem küldte el...

persze ha rendszeresen ezt csinálja akkor nincs mentség.

2012. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már mások is emlegették,akkor a törlés a legjobb választás.Találni fogsz tőle jobbat.Előző kettő voltam.
2012. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Írtam neki, amiben kifejeztem nem tetszésemet a dologgal kapcsolatban. Amúgy általában elköszön, inkább az a baj, hogy legtöbbször én írok rá.

Azt sajnálom, hogy én nem süllyedek le a szintjére, hogy legyek olyan bunkó, hogy csak úgy töröljem.

2012. dec. 15. 15:03
 10/13 -pandy- válasza:

mindig kell köszönni!

ha bemész valahova,ha kimész valahonnan...mindig!

2012. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!