Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér? 15/L.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér? 15/L.

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy nagyon tetszik egy srác és úgy tűnik, hogy ő is kedvel engem. A suliban sokat beszélgetünk, egymás mellett ülünk, együtt írunk házit stb. Folyton ő van az eszemben, de nem tudom, hogy ő hogy érzi. Miylen körülmények között tudnánk ez megbeszélni. És az esetleg belefér, vagy elindít vmit ha megmondom neki, hogy hiányzott a hétvégén vagy vmi ilyesmi. Vagy mit tegyek. De a téli szünetet biztos nme bírom ki nélküle. Negatív komik kíméljenek légyszíves. Köszönöm
2012. dec. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy belefér.Kezdeményezz nyugodtan
2012. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem kell ezt annyira túlizgulni.Ha nem nézel ki annyira rondán, hogy nem lehet rádnézni és kedves vagy, akkor valszeg nem utasít el és értelmesen meg tudjátok beszélni a dolgot.Én a helyedben ráírnék fb-n, vagy ha élőben is tudsz vele beszélni, akkor mond meg neki, hogy tényleg hiányzik neked, mert úgy érzed, hogy bejön neked és továbbléphetnétek a barátságnál és hogy mi a véleménye erről.

Nem kell izgulni, nem esz meg.Sok sikert:)

2012. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De hiányoznak ezek az idők amikor a régi barátommal elkezdtünk ismerkedni..:')ugyanez volt a helyzet nálunk is.
2012. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap léptem hasonló ügyben. Először is, mivel nagyon kíváncsi voltam, megkérdeztem a fiút, hogy mit gondol rólam. Azt írta, hogy aranyos és kedves vagyok, de részéről ez csak barátság. Igazából nagyon izgultam, de már látom, hogy fölösleges volt. Persze, rosszul esett, hogy nem akar többet, de örülök, hogy barátok vagyunk. Normálisan megbeszéltük, nagyon kedves volt, nem volt durva vagy nagyon visszautasító, így azért könnyebb elviselni.

És ennek is meg van az előnye, egyrészt, tovább tudok lépni, és végre nem csak rá fogok gondolni, másrészt lett még egy tök jó haverom. :)


Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy hiányzott a hétvégén, vagy valami hasonló, esetleg megkérdezheted, hogy lenne-e kedve suli után meginni veled valahogy egy teát vagy forró csokit, vagy ilyesmi. Nincs veszítenivalód, ha normális a srác, akkor még ha nem is szeretne tőled többet barátságnál, nem hoz kellemetlen helyzetbe. :)

17/L

2012. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem neki kellene először lépni, kezdeményezni?
2012. dec. 16. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg neki kellene, de nagy valószínűséggel nem mer lépni, mert fél, hogy elutasítod.

Lépj te nyugodtan;)

2012. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan? Úgy értem.. Mit mondjak neki, hol és mikor? :/
2012. dec. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!