Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy volt találkozom egy csajjal, de visszariadt. Próbáltam egy csomó smsben meggyőzni, a telóját kinyomja, nem veszi fel. Azóta mondjuk facebookon sem beszéltünk csak annyit írt, hogy mégsem szeretne velem vidéken várost nézni, maradjunk pesten de ahogy felhívtam nem reagált. feltöltöttem a teloját hátha valami gebasz van és majd tudjon hívni de...... hátmiez


Pedig csókolóztunk is meg minden. Holnap találkoztunk volna és hét közepéig minden oké volt, az utolsó pillanatban riadt vissza.


2012. dec. 15. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

fuu :D itt is pont rám van szükség, na figyelj!

először is: egy csóktóé nem váltod meg a világot, se semmitől...talán ha szerelmes beléd, vagy szeret, és ezt kimondja, és látod h őszinte és már együtt vagytok egy ideje, max akkor van rendben, de én így 8hónap után is ráb*asztam szóval semmi sem biztos.

2: mik azok az okok, amiktől visszariadhatott?

vannak közös ismerőseitek? egyáltalán kiez? lehet rosszakaróid mondtak neki rosszat rólad, amivel csak picit cseszel rá, azt még vissza lehet hozni.

vagy lehet igazat mondtak rólad, ami ciki...na az gáz, de ezt is vissza lehet hozni.

vagy valamit csináltál ami nem jön beneki, túlnyomultál v valami...

3: Soha ne adj ki pénzt "idegen" csajra, és a sajátodra is keveset...több mint 60ezret költöttem a csajomra, és egy hálátlan dög volt. ennyi.

4: ha sokat nyaggatod, csak elbszod, ha eddig nem volt...és ink élőben keresd meg és beszélj vele, de lehet hagyd békén 2 napig (tudom h nem lehet betartani, legalábbis én nemtudtam, de túl jó vagyok, és ezért nem is szúrtam el :D)

na..szóval írd le jobban picit a dolgot, hátha tudok még segíteni (akár privátba, ha itt nem mered)

16/F

2012. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!