Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelöl be egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelöl be egy pasi egy csajt vipen akit nem ismer személyesen?

Figyelt kérdés
de mi értelme van.. levelet sem ír.. csak bejelöl!
2009. aug. 22. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem is elég gyakran jelölgetnek be ilyen fiúcskák vipen, és elég nagy részük nem is akárhogyan néz ki. Csak tudom, h csomóan fake-k. Így írok nekik levelet, h ismerjük meg egymást valamennyire, h legyen okom visszaigazolni. Általában visszaigazolom őket, h örüljön a fejük, de azért vmi jelzést adok nekik, h nehogy azt gondolják, h bevettem.:) Persze sok kivétel is van.
2009. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai...:D Nem tudom a kérdésedre a választ, engem is bejelölt egy csaj pár napja vipen, 33 ismerős mondom akkor biztos ismer, írtam neki, de nem írt vissza:D
2009. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szeretne ismerkedni, mert bejössz neki, de szerintem először megnézi, hogy mit lépsz erre. De vannak, akik csak azért, mert éppen úgy tartja a kedvük..:)
2009. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

több lehetőség van

1.hogy több legyen az ismerőse

2.tetszel neki

3.csak úgy,hülyeségből

2009. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!