Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet meghódítani egy félénk lányt?

Figyelt kérdés

Elvileg van barátja, de tudom h nem boldog vele.

Ő egy félénk, visszahúzódó gátlásos lány, és mivel hasonló cipőben jártam, én képes lennék kirángatni a gödörből.

Főiskolás, a suliban nem nagyon beszél senkivel, max ha hozzászólnak.

Nekem már tetszik több mint egy éve, csak nem próbálkoztam nála. Sajnos rájöttem, csak ő kell nekem, szóval szeretném ha a barátnőm lenne.

Én sem vagyok számára közömbös, mivel több alkalommal is jelzett így apró jelekkel.

Azt hittem végre elfelejtettem, de rájöttem hogy tehetnek elém bármilyen nőt, csak ő kell. Ő hasonló karakter mint én, szóval nagyon megértenénk egymást.


Az ismerőseim is mind azt mondják, hogy próbáljam meg, hátha. Én csak annyit mondtam nekik, majd meglátom.

Mindenesetre a legboldogabb lennék, ha ő lenne a baránőm.



2012. dec. 15. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Főiskolás, a suliban nem nagyon beszél senkivel, max ha hozzászólnak.


Itt a megoldás a szövegedben.

Mire vársz? Menj oda hozzá, aztán hívd el fagyizni, hívd meg egy üdítőre, vigyél neki virágot-egy szál bőven megteszi-hívd el moziba, menj el vele a könyvtárba, kérj tőle papírzsebkendőt stb.


Meddig akarsz várni, míg nyugdíjas leszel? Még lecsapja valaki a kezedről.

2012. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

van barátja elvileg, de nagyon úgy viselkedik mint egy magányos lány. Egyébként a mosolya őszintének tűnik.

Tavaly nem volt elég önbizalmam h meghódítsam, de most már sokat fejlődtem, és mivel újra felvetődött ő, meg akarom hódítani.

Egyébként a virágot nem értené félre? Gondolom nem tetszene neki, ha valaki virágot adna neki elsőre.

2012. dec. 15. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell félreértenie. De ha akarod, lehetsz óvatosabb is.

Tudod, nem az a lényeg, hogy van-e barátja-nője valakinek, hanem. Házas emberként is érezheti egyedül magát az ember lelkileg.

Lehet, hogy lelkileg egyedül van.


Ha a pasija olyan lenne, akkor sütne róla a boldogság és rég kinyílt volna. De ezek szerint jól sejted.

2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Azt mondod, ha tényleg jók a megerzeseim, akkor örülni fog a társaságoknak, és egy kis kedvességgel, odafigyeléssel megfoghatom?

Mióta ismerem egy lány sem tud érdekelni. Reméltem h elfelejtettem de ugy tűnik mégsem...

2012. dec. 15. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

ÓÓ..ha értem lenne így oda az a fiú, aki nekem is szimpatikus de jó lenne!

Támogatlak téged, próbáld levenni a lábáról, hátha jó irányba alakulnak majd a dolgok köztetek:)

2012. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon oda vagyok érte, próbáltam ezt egy évig elfolytani, ugy tűnt sikerül is, de rájöttem h nem megy, és ő az igazi, és tudom h velem boldog lenne.

Ez van, nem tudom tovább elfolytani, lehet az ismerősökre hallgatok, és taktikát váltok és inkább meghoditom. Mivel elfolytani mar nem tudom, marad a próbálkozás.

Köszi a válaszokat!

2012. dec. 16. 09:18
 7/7 anonim válasza:
Mivel érdekes ilyen régi kérdéseket olvasgatni. (: Egyébként érdekelne végül mi lett
2022. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!