Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket küldenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Milyen jeleket küldenek a (mostani) fiúk a lányoknak, ha tetszik nekik? Miért csinálnak gyerekes dolgokat? Miért üvöltik hangosan, hogy miért nézzük őket amikor rajta kapjuk őket, hogy néznek minket és oda pillantunk?

Figyelt kérdés

Nekem például van egy srác az osztályomban és néha húzogatja a hajamat, lefröcsköl vízzel, megpróbál kigáncsolni, elkéri a kajámat amibe már beleharaptam stb. Például ezeket a dolgokat miért csinálja? De amúgy nagyon kedves velem, viszont van barátnője és róla is szokott mesélni nekem mint pl. kibékültek vagy szakítottak.


Miért csinálják ezeket?



2012. dec. 15. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

és 18 évesen ezt műveli?

Én 13 éves koromban csináltam ilyet utoljára.

2012. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár akkor sem hajhúzogatás meg fröcskölés volt
2012. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 éves és én is annyi vagyok:)
2012. dec. 15. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
13 -,-"
2012. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érettebb vagy nála, és ennyi idősen még el lehet nézni, de nem baj ha mihamarabb kinövi ezeket.
2013. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évesen csak divatból van barátnője... :D farka sincs még 13 évesen XDXD
2013. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!