Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a társasága! Elszúrtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a társasága! Elszúrtam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel igaz nem jártam,de kedveltem.Eltekintve a sok bunkó megnyilvánulását.Ennek már két hónapja,mikor megismerkedtünk egy könyv antikváriumban ahol ő odajött hozzám,hogy tudok e valamit ajánlani neki,mondtam,hogy persze:Danielle Seeltől a Gyalázatot amit ő meg is vett.

Eltelt két hét és találkoztunk a buszon,odajött hozzám és mondta,hogy iszonyú jó könyv,és szeretne meghívni valami italra.

persze csak baráti gesztusból,és elkezdtünk össze járni,egyre jobban megismertem,és egyre jobban csalódtam benne.Elégé szemét tud lenni,velem nem volt az,de hallottam másoktól,hogy egy elcseszett görény.

Engem megszóltak,hogy biztos jól meggondoltam?Azt hitték,hogy járunk.utána mondtam neki,hogy fejezzük be.

Nem kaptam semmi választ,egyszerűen faképnél hagyott.

Megbántottam,láttam már párszor azóta,de szótlanul elmentem mellette.kegyetlen vagyok?

Hiányzik,valahogy a barátságnál többet érzek iránta,de nem merem bevallani se neki se magamnak.

Jó volt vele,bárki bármit mond,velem nem volt bunkó.


2012. dec. 15. 20:32
 1/3 Patrik24 ***** válasza:
Igen, ezt egyértelműen te szúrtad el. Mások véleménye fontosabb volt számodra, mint hogy valójában milyen az a srác. Én a srác helyében már nem nagyon beszélnék veled.
2012. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fülünyúl ***** válasza:

Azt írod tahóparaszt viselkedése van a csávónak, csalódtál benne, faképnél hagy, játssza az önérzetes sértődöttet. Akkor mégis mi hiányzik ebben neked? Ez vagy paradoxon, vagy hülye vagy.

Az utolsó mondatod is ellentmond annak amit korábban leírtál, tele vagy ellentmondásokkal, ellentétes gondolatokkal. Egyszer fikázod, utána véded. Döntsd már el mit akarsz.

2012. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen te voltál hülye.Én is nagyon köcsög vagyok sok emberrel .. és hogy miért ? mert megérdemlik ennyire egyszerű.De akit szeretek az úgy ahogy senki mást és a kva életem oda adnám neki.És ilyen után ne csodálkozz hogy ezt teszi veled ...
2012. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!