Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40 körüli férfi tanáromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

A 40 körüli férfi tanáromról lenne szó.19 éves múltam, lány vagyok, de nem értem őt, ugyanis a viselkedése-annak ellenére, hogy családja van-furcsa. A legérdekesebb, hogy Facebook-on "lájkol", pedig egyik tanárom se tette. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. éve, hogy tanít.Nem kell felháborodni, mert nem akarok rámászni, plusz megdugatni sem akarom magam, csak normális véleményekre vagyok kíváncsi. Nekem bejön a stílusa, jó fej, de nem értem.Rengetegszer összefutok vele iskolán kívül, és néha vagy jól megnéz vagy olyan, mintha megijedne tőlem és zavarbajön. Nem kivételez velem, soha nem is tette. Nem állok bukásra sem nála, de kitűnő sem vagyok. Folyosón is, amikor elmegy mellettem, néz. Amikor poénkodik, legtöbb esetben lesi a reakciómat.

2012. dec. 15. 23:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
értem,elolvasgattam a linket,de szerintem náluk ez még nem áll fent,igaz gyerekük is van meg ki tudja,hányadik házassága az egyik félnek,mert a nevek sehogy se passzolnak...de én semmiképpen nem kavarnék bele a házasságukba.Ennyire nem vagyok tapló.
2013. jan. 17. 21:22
 22/22 anonim ***** válasza:
Tolna az ürge!!;)Vagy Zala?
2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!