Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40 körüli férfi tanáromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

A 40 körüli férfi tanáromról lenne szó.19 éves múltam, lány vagyok, de nem értem őt, ugyanis a viselkedése-annak ellenére, hogy családja van-furcsa. A legérdekesebb, hogy Facebook-on "lájkol", pedig egyik tanárom se tette. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. éve, hogy tanít.Nem kell felháborodni, mert nem akarok rámászni, plusz megdugatni sem akarom magam, csak normális véleményekre vagyok kíváncsi. Nekem bejön a stílusa, jó fej, de nem értem.Rengetegszer összefutok vele iskolán kívül, és néha vagy jól megnéz vagy olyan, mintha megijedne tőlem és zavarbajön. Nem kivételez velem, soha nem is tette. Nem állok bukásra sem nála, de kitűnő sem vagyok. Folyosón is, amikor elmegy mellettem, néz. Amikor poénkodik, legtöbb esetben lesi a reakciómat.

2012. dec. 15. 23:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát, kétesélyes ez is, mert lehet erre vár, és félreérti, vagy a másik, hogy azt hiszi zárkózott vagy, ha mindenki pacsizik vele , csak Te ne... :D

Igazából szerintem csak a megadott körökön belül, meg ha poénkodik röhögj , válaszolj valami viceset, de semmi esetre se mutass olyat, hogy szexuálisan vonzódnál hozzá

2012. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Semmiképpen se küldök felé olyan félreérthető jeleket :) vigyorogni szoktam a viccein,az meg bőven elég :) amúgy előre se tudna ültetni,mert nincs hely,tehát mindenkinek meg van a saját helye.
2012. dec. 17. 12:23
 13/22 anonim ***** válasza:
az elől ülésben nekem igen rossz tapasztalataim vannak. o.O :D:D Ne kívánd.:D
2012. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok és nem is tudnék előre ülni,szóval :D de gondolom milyen élmény lehet :D
2012. dec. 17. 16:16
 15/22 anonim ***** válasza:
mint egy koncentrációs tábor
2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
jujjj... :/ mi történt?
2012. dec. 20. 20:28
 17/22 anonim ***** válasza:
gimibe jársz vagy egyetemre/fősulira?
2012. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát szakközépbe,de már leérettségiztem,szóval amolyan fősulinak/egyetemnek felel meg a jelenlegi helyzetem a sulimban.
2012. dec. 26. 20:20
 19/22 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, szerintem
2013. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!