Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éve vagyok eggyütt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyok eggyütt a barátommal, most vagyok 32 éves. Még nincs gyerekünk. Én az első 3-4 évben még hetente többször kívántam vele a szexet, de már évek óta csak kb:2 hetente elég lenne, sőt akár havonta 1x is. Veletek is így van?

Figyelt kérdés
Amikor mondom neki,hogy ez így természetes,az évek múlásával egyre ritkábban vannak eggyütt a párok testileg,akkor azt mondja,hogy csak akik már nrm szeretik egymást. Ő ugyanúgy mint a kapcsolatunk elején heti többször szeretné.Nállam lehet a hiba?
2012. febr. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szereted??

Hány éves vagy? (bocsi)

2012. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 omba ***** válasza:

Hát bizony.

32 évesen elfordulni a szexualitástól, az legalábbis hiba.

Be inkább baj. Kár!

2012. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod ,a szexualitás elmaradásával romlik a kapcsolat is. Azok a párok akik rendszeresen élnek szexuális életet, a kapcsolatukat harmonikusabbnak találják.


És igen. Ha átmeneti lenne a szexhiány ,akkor semmi gond, de nálad tartósan gond van.

2012. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérlek ne vedd rossz néven,de igaza van a párodnak:"csak akik már nem szeretik egymást".Még nem lehet mondani,hogy öregek lennétek és azt sem,hogy nagyon-nagyon régóta együtt vagytok,stb.Az nem jó,hogy azzal nyugtatod magad ez így természetes,saját magadat vered át elsősorban.sajnálom
2012. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább már megszokásból vagytok együtt. Ilyenkor már az a testi vágy sincs meg a másik iránt.
2012. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én hasonló cipőben voltam! 5 évig jártam az exemmel (29 vagyok), eleinte én is hetente többször kívántam (ez így a normális), aztán ahogy teltek az évek, ritkultak, volt úgy hogy nem volt kedvem, de " evés közben megjött az étvágy" :)!Utána jött az ami most nálad! Bár az én esetem annyiból más, hogy a végén már nem szerettem (elmúlt)!


Ellenpélda: az egyik barátnőm kb. 10 éve van a férjével (gyerek is van, de mikor még nem volt akkor is) elég sűrűn csinálják :)!Tény: a fickók kanosabbak


Próbáljátok feldobni vmivel a sexet. Izgató előjáték, vagy extrém hely, próbáljatok ki más pózokat ...


Ha ez sem dob fel, akkor tényleg gondolkozz el azon, hogy szereted e még, vagy csak a megszokás ami mellette tart!

2012. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőnek! Szeretem,de már nem úgy mint régen és 32 éves vagyok most.
2012. febr. 16. 08:12
 8/8 laca123 válasza:
Hali, cseréld le de villámgyorsan a palidat nem lesz jó vége. Ö sem kivánja vagy csak te. Kicsuszol a koroddal a piacról utánna leshetsz a pasik utánn.
2012. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!