Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki bejön,de nem merem neki megmondani.Az egyik este volt egy buli,ahol ő ott volt a haverjaival,az egyikkel én non jóban vok.Énmeg ott voltam a barátnőimmel aztán vhogy egy idő után az ő társaságuk meg a mi társaságunk,elkezdtünk eggyütt táncolni..néha volt h felkért h táncoljak vele..nem tom h ez jelentjeti-e azt h tetszek neki..meg beszéltük még h ez a társasággal majd még össze kéne jönni bulizni vagy vmi..hogyan adjam a tudtára h tetszik?
2009. aug. 22. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem találkozz vele "bulin kívül", sétáljatok, ilyesmi, és akkor mond neki hogy nagyon bejön. Vagy buliban hívd félre..szerintem ezt lehet. (DE NE msn-en mond meg neki, mindenképp személyesen, élőben) Remélem összejön :)

16/f voltam

2009. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkért táncolni, akkor több, mint valószínű, hogy bejössz neki. Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, de szerintem jobb lenne csak jeleket adni neki, hogy ő kezdeményezzen. Szervezdd meg, hogy újra találkozatok ezzel a fiú társasággal. Az ilyen ismeretségek csak akkor maradnak meg, ha gyorsan szervezel egy újabb találkozót. Ha ott a fiú, akkor jelezd neki, hogy bejön neked. (nézz a szemébe, érintsd meg a vállát, kezét.. ez fontos!, legyél vele kedves, vicces) Ha a fiú nem a tesze-tosza fajtából való, akkor lépni fog.
2009. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

sztem is ha felkért táncolni akk biztosan bejösz neki!;)

személyesen beszéld meg vele, nemhiszem hogy gond lenne!

2009. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kankalin ***** válasza:
100%
2-es válaszoló nagy igazságot mondott! Tégy úgy!
2009. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat kérlek válaszoljatok minél többen!!

Am én 15 vagyok ő meg 17.

és lehet,hpgy vmelyik nap majd összejövünk ezzel a fiútársasággal nyársalni:)

2009. aug. 24. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyársalni?
2009. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kankalin ***** válasza:
Nyársalni = szalonnasütésféleségek
2009. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

lécci ne kérdéseket írjatok hanem válaszokat=)

köszíí=)

2009. aug. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!