Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az egyik lány az osztályomban nagyon tetszik. Próbáltam már ennek jeleit adni de eddig semmi. Kedves, szép lány, tényleg olyan amit eltudok képzelni magamnak. Nemtudom van értelme elmondani neki? Néha az ölembe ül, megölel ami tényleg marha jól esik. Ez esetleg jelenthet valamit? Attól félek ha elmondom neki és nem kölcsönös az érzés még ez a kevés sem lenne. Mit tegyen?

2012. dec. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el!
2012. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elutasít mondd azt neki hogy csak wicceltem.Jól bedőltél. :D
2012. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy annyira hülye hogy ezt be is vegye :) Első kommentelő! Mivan akkor ha emiatt még a mostani (néha néha) ölelés (okát mondjuk nemtudom) megszűnik? Hülyén hangzik de nekem ez is sokat jelent... Mivel több mint a semmi.
2012. dec. 16. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
GOndoltam h nem hülye. :D Mér nekem 1szer bevált.megmaradt a barátság.Vagy inkább hagyod h elmenjen,és lehet többé nem is beszéltek.De te tudod...nem szólok bele
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó de akkor "egész életedben" elvileg barátok vagytok, te meg gyakorlatilag egész életedben egy fájdalommal fogsz küzdeni, mert nem kapod meg (mert mondjuk csak barátként maradtok együtt) és ez depresszióhoz meg ilyen-olyan finomságokhoz vezet.

Megéri?

Szerintem nem!

2012. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el nekei mert mindig a fiúnak kell kezdeményezni et jól jegyezd mag! Ebbe a mondatba minden benne van. Ha nem jön össze akkor is ott az egész életed még :)
2012. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ölelget az öledbe ül tetszel neki :D célozgass beszélj vele menjetek el sétálni vagy valami :)
2012. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Roleeh válasza:
szerintem, egyik ismerősöddel beszélj, vagy barátnőjével hogy segitsen, faggasi ki vagy valami, hogy ő szeretne-e többet tőlled..
2012. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!