Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem srácok? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem srácok? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és nagyon elkeseredett. Már komolyan nem tudom mi velem a baj. Nem vagyok ribanc, nem rázom a seggem minden srácnak, és hülye sem vagyok. Kicsit csendesebb vagyok az igaz, de ha megismernek egész értelmes tudok lenni. Elég sok a fiú barátom, de nagyon semelyikük sem akart tőlem többet. Eddig 1 barátom volt, vagyis nem is tudom minek nevezzem, mert nagyon megbántott, csak le akart fektetni. Mindenfélét a fejemhez vágott, és azóta folyamatosan magamat hibáztatom. Amúgy nem igazán közelednek felém a fiúk... Nem értem. Csúnya lennék? Erre is gondoltam már. :( Én semmit nem szeretnék, csak hogy legyen valaki aki szeret, mert szörnyen egyedül érzem magam :(


2012. nov. 16. 17:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
lássunk képet,és megmondjuk.
2012. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megállapítani, hogy nézel ki.
2012. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Rjatok privátot, és küldök képet.
2012. nov. 16. 17:08
 4/64 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz:)
2012. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
küdj egy képet:-)
2012. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, olyan szemtelenül fiatal még :)


Ne aggódj, bőven lesz még időd/alkalmad/lehetőséged fiúzni :)

2012. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
90%

Kisugárzik rajtad , hogy sokkal kevesebb az önbizalmad , mint az átlag csajoknak.


Nem egy nőt láttam már , aki mondjuk nem volt épp a szépek közé sorolandó(inkább úgymondom kevésbé szép) mégis döglöttek érte a fiúk.

Szóval csak próbálj kicsit lazább lenni és nyitottabb.

Velem is ugyanez volt. Szárkózott voltam meg csendesebb le se szartak. Mostmeg élem világom :)Csak el kell fogadnod magad amilyen vagy és ha valami nem tetszik azon változtatni kell kemény munkával.

(mielőtt belekötne valaki közöm nincs a divathomárokhoz , rocker létemre pedig az mostanában nem számít menőnek)


17/F


ja küldj képet azt megmondjuk a frankót :)

2012. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 szokogreta válasza:
én is kérnáék egy képet :)
2012. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
67%

Küldj egy képet!:)

Amúgy észre vettem hogy manapság a te korodbeli fiúknak az ilyen pics@rázós csajok jönnek be. nekem pl. nem azok hanem inkább a csendesebb de nem túlságosan csendesek.:)

2012. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Szóval nincs gond ezzel hogy csendes vagy valakinek pont ez jön be. Előző voltam:D
2012. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!