Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon és Olaszországb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon és Olaszországban miért kezelik ilyen rosszul a másságot?

Figyelt kérdés
most őszintén, nem mindenkinek a magánügye, hogy kikkel van eggyütt?
2009. aug. 22. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
hogy érted azt hogy együtt vannak? konkretizálj, ne nekünk kelljen már találgatnunk
2009. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a homoszexualitásra gondolok... nem értem, hogy mért kell akkora ügyet csinálni a melegekből... vannak és kész... jó, ne feltünősködjenek, de minek kell pl. megverni őket, ahogy legutóbb olaszországban is volt?
2009. aug. 22. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Az a probléma szerintem, hogy az emberek hiába tanulnak 8 éven át törit, semmi sem jut el az agyukig belőle.

Hiába tanulták a világháborút, hogy egyszer már megtörtént a katasztrófa egyszerúen legyintenek és azt mondják "ááá ez más!" pedig ugyanaz: azt állítják van egy alsóbbrendű embercsoport a melegek, akiket ki kell irtani, hogy ne terjesszék a kórságot. gusztustalan.


Úgy tudom, hogy Németországban a háború után ezt elég jól feldolgozták és átbeszélték ezt a kérdést a nyilvános fórumokon, a sajtóban. Így az emberekbe tényleg beleivódott, hogy ilyen nem történhet újra és toleránsan elfogadják. Viszont Magyarországon sose volt ilyesfajta nagy visszhangja a dolognak, nálunk nem is volt olyan egyértelmű, hiszen nem mi voltunk a "Fő" bűnös nemzet. Viszont szerintem nagyon is fontos lett volna, hiszen mi is rengeteg zsidót és meleget és cigányt adtunk ki az országunkból. De mivel ez a "kollektív megbánás, átbezsélés" nem történt meg nincs benne a közhangulatban. Akik nem élték át azoknak nem is jut eszükbe,hogy ez veszélyes lehet.


málna

2009. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

A választ Te magad adtad meg: ez egy magánügy. Mi a p.csának kell ezt fennhangon hirdetni? Engem nem érdekel, hogy zárt ajtók mögött melyik férfi kiben turkászol, csak ne akarják már még a képembe is dörgölni, mekkora jó dolog.


Németország egy nagyobbrészt protestáns ország, ahol a tolerancia kérdése jó ötszáz éve ott lebeg a lebegőben, míg a katolikus Magyar- és Olaszországban inkább a katolikus értékrend maradt meg.


Nem érdekelnek a homoszexuálisok, csak ne akarják, hogy együtt mosolyogjak velük, miközben színes-szagos menetben hirdetik a földi boldogságukat.

2009. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak teljesen igaza van de sztem azért akkorse kellene verni őket
2009. aug. 22. 23:52
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
mif*szér reklámozzák magukat? méér én reklámozzam hogy hetero vagyok vagy mi a f*sz?
2009. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

A szexualitás mindenkinek a magánügye. Nem kell reklámozni. Otthon a négy fal között, vagy a saját klubjukban csináljanak amit akarnak. De ne a körúton csinálják a fesztivált, és ne harsogják tele a médiát azzal, hogy mennyire el vannak nyomva.


A német példával nem értek egyet. A 2.VH után Németországban jelentősen lecsökkent a homoszexuálisok aránya a teljes népességhez viszonyítva, a náci intézkedések nyomán. Ezáltal a meleg kérdés is veszített jelentőségéből. Azóta viszont kitermelődött egy új generáció...

2009. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem a mutogatás és a megverés nem áll arányban. Mikor a felvonulás van egyszerűen nem kapcsolom be a tv-t, nem megyek a városnak arra a részére. Engem inkább ez a kivételezés zavar. Bár Angliához képest nem tartunk sehol, ők aztán tudják, h mi a pozitív diszkrimináció.
2009. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ja amugy meg visszatérve az előzőkhöz nem annyira függ össze a vallás ezzel sztem, pl. Spanyolország is katolikus és ott mégis teljesen más a helyzet
2009. aug. 24. 22:45
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Spanyoloknál viszont volt egy jó sokáig kitartó jobboldali diktatúra, aminek igyekeznek törölgetni a nyomait. Másrészt meg ott van a "latin mentalitás", aminek alaphangon része a szabadabb szexualitás. Pl.: Hamarabb kibeszélnek bármilyen szexuális kérdéskört nyíltan, de a Franco-időszakról egy szót se.
2009. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!