Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon és Olaszországb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon és Olaszországban miért kezelik ilyen rosszul a másságot?

Figyelt kérdés
most őszintén, nem mindenkinek a magánügye, hogy kikkel van eggyütt?
2009. aug. 22. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert reklámozzák is magukat.

Figyelj, kérdező, egy apróságba belegondolhatnál azért:

-1. Ha nem reklámozzák magukat, akkor szerinted honnan tudja egy kívülálló hogy ők b.zik? Mert ha nem reklámozzák magukat (ahogy én sem h hetero vagyok) akkor nem látszik kívülről, és akkor verésre sem kerül sor, mert nem tudja róluk senki.

-2. Ha meg látszik kívülről, az meg igenis reklámozás. Most lehet lepontozni, de ez igenis sérti az emberek többségét, az h kézenfogva sétál 2 b.zi, és ne hogy már a többség fogja be a száját! A melegek kardoskodnak a tolerancia mellett, de ők a legintoleránsabbak! Bocs, hogy így kimondom de ez így van! Akármilyen is a politikai nézetem, a cigánytelep közepén nem veszek fel White Power-es pólót, mert sérti őket, és tolerálom, amellett én sem akarok bajba kerülni! Most komolyan, ezek után a b.zik miért csodálkoznak ha egy olyan katolikus országban mint Olaszország megverik őket.....

2009. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
igazad van, de mondjuk azért az hogyha nem fogják egymás kezét, attól még látszhat, hogy b*zik... viselkedés, mozgás, stb... nem csak attól jönnek rá, h vki b*zi mert kézenfogva megy vkivel
2009. aug. 24. 23:25
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
JHát nemtudom, viselkedés meg mozgás alapjában ugyan miért látszódna valakin h b.zi? Más kérdésekben folyton azt olvasom h "meg se mondaná senki erről a pasiról se, meg arról se"......Bár nem értek hozzá, de nemhinném h minden b.zi úgy viselkedne mint a felvonulásokon....legalábbis a többi kérdésnél mind azt írják h nem mind olyan
2009. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát jó valószinű h nem mind1iken látszik, de vki le se tagadhatná
2009. aug. 24. 23:33
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Erre válaszolni egyszerű nem kéne mlegfelvonulás meg ilyenek meg a buszmegállóban egymás f@szát fogdosniuk meg smárolniuk. Otthon meg magán terület azt csinálnak amit akarnak. Csak arra gondolnának a b.zik hogy az utcán gyerekek vannak és nem azt kéne látniuk hogy smárol két fiú vagy két nő és egymás nadrágjában turkál. Mert a gyerekek hajlamosak átvenni amit látnak. EZÉRT
2009. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
45%

a válaszokban miért csak a férfiakról beszélünk?

szerintem nagyon szomorú és undorító egyben, hogy 2 férfi együtt van. Nem egészséges, nem azt mondom, hogy meg kell verni őket, de ne reklámozza...mivel undorító. Szerintem a buz.k egy szinten vannak az animal szexel...nekem ugyanaz a véleményem mind a 2ről. Szemérmességet sért, hogy fel mer vonulni mindenki előtt a k.csög k.anyját.

A dolog érdekessége, hogy a férfiak állítólag izgatónak találják a leszbikus nőket...

Ők nem számítanak melegnek??

2009. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jah.. télleg nem kéne melegfelvonulás... az eléggé gáz
2009. aug. 25. 00:24
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Most azonnal megyek, és megverek mindenkit, aki hirdeti, hogy heteroszexuális.


Kifogásolom, hogy a heteroszexuálisok pozitív diszkriminációt élveznek! És hogy képzelik a hülye heterók, hogy mutogatják magukat, meg reklámozzák, hogy ők mások mint én? Egyszerűen undorító, hogy megfogják egymás kezét az utcán, de még csókolóznak is, meg ölelkeznek, a bulikban táncolnak! Okádnom kell, ha belegondolok, hogy a különböző nemiszerveik egymással érintkeznek! És ha sétálok az utcán az élettársammal és a gyerekeinkkel (a kislány nyolc, a fiú tíz még csak, Tomi táncolni jár, és Panna nemrég nyert meg egy országos meseíró versenyt amit gyerekeknek hirdettek), és egy ilyen mocskos, perverz különbözőnemű párt meglátnak szegények, és ők is heterók lesznek?

Valamelyik évben is, kimentünk a játszótér felé, és hatalmas kamionokkal vonultak a Budapest Parádén, meztelenül, jóformán nagyközönség előtt csinálták azt a mozgó járműveken!


Na, de komolyra fordítva a szót: Az olaszok észrevételem szerint túl merevek, de úgy mindenfélére. A magyarok meg elmaradottak és alacsony az átlag IQ.

2009. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

08-22 21:51: Tanulj kis történelmet, Rád fér. Magyarországon pont azért cserélték le a kormányt a németek a II. Vh-ban a németek egy bábkormányra, mert nem adták ki a zsidókat....


A homoszexualitásról.

Szerintem azzal meg az a baj, hogy túlzott nyilvánosságot kap. Lehet, hogy azért kelt visszatetszést az emberekben, mert a szexualitást helyezi túlzottan előtérben. Ugyanúgy, ha mondjuk egy elitebb társaságban ecsetelnéd, hogy vágnád gerincre a barátnődet, elfordulnának Tőled.

Ez van a homokosokkal is. Amíg butapest egyik főutcáján nyilvánosan meztelenkednek, lesznek ellenzőik is.

Hidd el, ugyanilyen ellenvetés lenne a hetero párok dugnának nyilvánosan kamionokon, és mennének végig.


A másik: Az hogy valaminek elfogadjuk a létét nem azt jelenti, hogy rajongunk érte.

Azon kívül nem kell a nemiséget az emberek arcába tolni. Elvileg az egy meghitt dolog kéne legyen, akár egy fiú-lány, lány-lány, fiú-fiú kapcsolat. Hálószoba, zárt ajtó.

2009. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
nem kéne divatot csinálni ebből a betegségből és nem kéne vonulgatiuk az utcán, hogy a sok kisgyerek is láthassa. Ezért lesz az, hogy ,,hú milyen jó b*zinak lenni, énis az leszek". Csak az nem tűnik fel a sok ,,okos" embernek, hogyha a szüleik b*zik lettek volna ők nem lennének.
2009. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!