Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok csak unalomból ráírni az exetekre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 18:46
 1/8 Delly ***** válasza:
NEM!annak mindíg van valami oka,ha ráírok..bár..szinte az összes exemmel jóban maradtam,így nem ritka,hogy dumálok velük...de mondjuk ha az egyikkel nem beszélek egy évig,és csakúgy ráírok,annak van valami oka..ha más nem,akkor az,hogy eszembe jutott:D
2012. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen okokra kell gondolni?
2012. dec. 17. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
szóba se állok velük
2012. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ha általában lekoppint valaki, ráírok az exre, mizu és azzal, hogy reagál, már erősebb is az önbizalmam és nem érzem annyira vesztesnek magam
2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem:)Egyetlen egynek írtam 2x-de akkor szó szerint élet-halál szintű probléma volt és valakit rá kellett volna bíznom, de a nője válaszolt helyette.Élete egyik legnagyobb hibáját követte el a srác akkor-azóta már rájött és veri ezerszer a fejét a falba.
2012. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja az édesapja is fogta a fejét:)de ez már múlt, a probléma megoldódott.Hála az odafelvalóknak, meg az olyan embereknek akik a srác nőjét ezerszer leiskolázzák emberségből becsületből.
2012. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én néha ráírok az egyikre, csak mert unatkozok.:D viszont mi osztálytársak is vagyunk emellett :D
2012. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem eddig 2 kapcsolatom volt és az első exemmel való szakítást ezerszer megbántam. 3 év után is tartjuk a kapcsolatot igaz néha kisebb-nagyobb megszakítással. de még mostis "imádom" olyan szempontból, hogy ő a világ legédesebb embere. igaz hogy nem érdekli az hogy kinek milyen gondja van de arrol mindig gondoskodik hogy egy percig sem legyél szomoru.. és számos jó tulajdonsága van.. a legjobb barát a világon aki magának kivánhat valakit :) és titokban még mostos rosszul esik hogy már nem az enyém :(:(

16/l

2012. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!