Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Osztálytársak vagyunk, 3 éve kezdődött az egész, először csak tetszett.

Legjobb barátok lettünk, én beleszerettem. Akkor próbáltam vele megbeszélni, de kibújt előle, terelte a dolgot, ebből azt vontam le, ő nem érez úgy. Ez ment kb. 2 évig. Aztán neki lett egy barátja és a mi kapcsolatunk megromlott. Olyan "dolgokat" is elmondott nekem, pedig tudta, hogy én hogyan érzek iránta. Ezért én elkezdtem kerülni a társaságát amennyire csak tudtam (nyáriszünet). Most hogy szakított a barátjával újra elkezdtünk közeledni egymáshoz, megint találkozgatunk. Én még mindig szeretem ezt szoktam mondani neki, ő is nekem (gondolom, mint barátot). Nem tudom, hogy tudja e, hogy én még mindig "úgy" szeretem. A jó barátságnak köszönhetően nincsenek éles határok, nemis voltak, ígyhát sose tudom, hogy ez most baráti volt (puszi, sms-be küldött szív), vagy "jel", mert ilyenek már korábban is voltak. Arra gondoltam, hogy mostmár muszáj lezárnom a dolgot. Ha lesz egy olyan alkalom, akkor megcsókolom, vagy inkább beszéljem meg vele? Az a baj, hogy még sose volt barátnőm, mert mióta foglalkoztat a téma csak őt szeretem, ezért tapasztalatlan vagyok és fogalmam sincs, hogy mik számítanak "jelnek", vagy, hogy mit is kéne csinálnom... Eléggé szégyen ennyi idősen, de sose tudtam senkivel megbeszélni, mert mindenki azt mondta, hogy hagyjam, meghogy minek foglalkozok ezzel ennyit. Szerintetek mit kéne csinálnom? Nagyon szeretem őt. 17/F


2012. dec. 17. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden előzmény nélkül,én azt mondom,ne csókold meg.Ettől sztem csak eltávolodik tőled.Inkább próbáld megbeszélni vele.Ha nemet mond,már nem biztos,hogy a régi lesz a kapcsolatotok,de egy próbát megér,mert elfordulni azért így sem fog tőled,hisz' ő is szeret.csak lehet.hogy nem úgy,mint te őt.
2012. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!