Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Leírnátok h. mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Leírnátok h. mi a lány ill. fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
Életkort,nemet kérnék:)
2009. aug. 22. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jah Bocs. 16/L
2009. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Derékig érő hosszú szőke haj, hófehér bőr, kék szemek, nagy szempillák. Pont mint a barátom.


L/17

2009. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

19/f

Én 176 vagyok.

Legyen nálam legalább egy fejjel alacsonyabb, (hó)fehér bőr, hosszú, fekete vagy hófehér(természetesen festett) haja legyen, ne legyenek káros szenvedélyei(cigi, drog, ital stb...) és ne legyen bulizós típus és csak akkor fesse magát, ha tényleg jól áll, de ha nem sminkel, az a legjobb.


Hát, körülbelül ilyen: [link]

2009. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Vannak itt érdekes emberek..


Amúgy inkább a belsőt szoktam nézni, tehát..

Legyen intelligens, művelt, humoros, kedves, HŰSÉGES és megértő. És legyen mindenről véleménye.


Külsőre pedig.. Legyen egy tényleg egyedi stílusa. Ne az ilyen rocker, emo, retros meg ki tudja még mik.

És ne legyen olyan kis északi világos, inkább kicsit spanyolos.. Barna haj, barna szem, kreolabb bőr, több szőrzet. És legyen MAGAS :)


16L

2009. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Fontos a külső is,de a belső fontosabb szerintem,pedig sokan azt írták h nézzen ki...


Belső tulajdonságok:

Kedves,megértő,figyelmes,türelmes,szenvedélyes,kicsit romantikus(én sem vagyok az a nagyon romantikus,de azért néha jó az),vicces legyen.

Külső dolgok:

magasabb nálam(tehát kb. 165-170cm között bármi jó,mert 160 vagyok),egyedi,legyen stílusa.Ne legyenek olyan szenvedélyei amik károsak(no cigi,drog,pia[igyon,de azért ne legyen rendszeresen segg részeg]).Legyen férfias,tehát ne sminkelje magát,ne viselkedjen úgy mint egy lány.

Amúgy tetszik a kicsit hosszú haj(pl.: [link] vagy [link] de kicsit izmos,sportos srácok:)

14/L

2009. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
végülis ha szeretem akk mindegy de az ideálom a 150-170cm barna hosszú hajú aranyos és kedves csaj, ha van 1 kis feleslege az nem baj (18/f)
2009. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15L

170-185 cm, Sportos, magabiztos határozott (=szexi)

A szemben a kéket szexinek találom, a nagy bocibarna viszont ennivaló :P

Testalkata izmos, nem túl kigyúrt, felesleg ne legyen.

Természete közvetlen, beszédes, bátor és szeressen ölelkezni ♥

asszem ennyi :)

2009. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi ízlés. Mindenkinek más jön be
2009. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

13éves csaj vagyok.

-14-15 éves

-barna/fekete hajú

-max 10cm-rel magasabb legyen,de na nagyon alacsonyabb.

-szép mosoly

-romantikus

-ne legyen hosszú haja

aszt hiszem ennyi

2009. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

azt kihagytam h ne legyen csontsovány,de dagadék se.:)

2009. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!