Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek közvetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek közvetlenebb fiúkkal? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok lány és még nem volt barátom. Nem egóból de nem vagyok csúnya lány csak van rajtam felesleg.

Nah de vissza a kérdéshez. Alapvetően elég bohókás vagyok ha lányok vesznek körül igaz ha többen vagyunk mint 3 akkor kell egy kis idő amíg feloldódom de ha fiúk is vannak a társaságban nem megy. Olyankor csöndbe ülök és meg se szólalok csak nézek ki a fejemből és várom hogy valaki hozzám szóljon. Sokszor van hogy ha elmennek akkor már jobban érzem magam és felszabadulok. Ha körülöttem van valami fiú nem merek semmit csinálni félek hogy beszól hogy milyen csúnya vagyok és milyen kövér meg hogy miért festettem be a hajam meg bármi egyéb ami miatt beszólhat ezért inkább meg se mukkanok. Van valami ötletetek ezt hogy győzzem le? Egyszerűen olyankor leblokkolok és egy hülye szorongós érzést érzek a gyomromban. PLS valaki mit csináljak?

Ha az a válasz hogy fogy le akkor inkább tartsd meg magadnak a válaszod meg van miért nem tudom leadni így remélem normális válaszokat fogok kapni.



2012. dec. 17. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én ilyenkor használom az alkoholt
2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi..:D

Jó ha iszom akkor én se vagyok ilyen de mivel szüleim úgy tudják jó kislány vagyok úgy is kell viselkednem és nem ihatom le magam bármikor ahhoz alkalom kell.

2012. dec. 17. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a gond fenn áll nálam is :D
2012. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XD szóval te is 'jókislány' vagy??:D
2012. dec. 17. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy fiú barát kell neked.

Úgyértem, hogy nem jártok, csak olyan jóbarátok vagytok.

Fiú ként kicsit nehezen látom át a helyzeted de talán egy félénkebb fiú lenne jó erre a célra. Mivel csak barát, nem kell hogy megfeleljen az elvárásaidnak bármik is azok, és egy félénk fiú nem fog beszólni, hogy milyen vagy, lehet nem is gondol ilyenre.

Sok sikert!=) És amiatt ne izgulj, hogy még nem volt barátod nem késtél még le semmit =)

19/f

2012. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
khm, félre értés neki essék, én "jókisfiú" vagyok :D
2012. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19/f köszi a választ hát volt fiú barátom vele ki is jöttem pont ilyen volt mint amilyennek te leírtad csak az volt egy idő után a baj hogy belém zúgott és emiatt teljesen tönkre ment a kapcsolatunk és amióta nem beszélünk (pedig osztálytársak vagyunk) azóta még jobban az van hogy nem merek élőben szóba állni fiúkkal. És hát annyira én nem aggódom hogy nem volt barátom csak fura mikor mindenki arról beszél ki hol veszítette el én meg azt se tudom mondani hogy ki volt az első barátom.


Jah és te meg akkor 'jókisfiú'..:DD

Kevés olyan fiúval találkoztam aki a szülei szemében jókisfiú..:D

2012. dec. 17. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiú barát ezen tényleg sokat segíthet. Először olyan fiúkkal beszélgess akik nem tetszenek csa szimpik:) növessz egy kis önbizalmat:D elégedj meg magaddal, és kezdj el pozitívan gondolkozni mert különben az élet rendesen megcibál! Ha a többi lánynak nem szólnak be, neked miért tennék?és ha megteszik? Legfeljebb nevetsz rajta, ne is vedd komolyan;) a fiúk is ugyanolyan emberek mint te, csak max tele vannak hazugsággal és a lányokat egyszerű játékként kezelik, de ez nem lényeg ha nem vagy olyan béna mint én ezt megúszod:D
2012. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

megfogadom a tanácsod és hát akk majd próbálok velük többet beszélni..:D

De am szerintem nálam bénább nem lehetsz.

2012. dec. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!