Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt elérni hogy olyan is észrevegyen aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon sok pasi tetszett (suliból, munkahelyről, boltból stb) nem ilyen hercegekre kell gondolni, csak mindben volt valami vonzó. De ők egyáltalán nem vettek észre soha. Tény hogy egy visszahúzódó átlagos lány vagyok (mondjuk ezekkel a srácokkal volt beszélgetés) de soha sem tetszettem meg nekik. Elköszöntünk és ennyi. Más hogyan "fog ki" olyat aki neki tetszik, és ő is a másiknak?
2012. dec. 17. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon csúnya, és ha az alakod nem extrémen dagadt, és felöltözöl csinosan, szerintem nincs olyan egyedülálló férfi, aki elutasítaná egy közeledésedet. Ha kicsit felfejleszted a külsődet, akkor meg tuti, hogy az első szűrőn minden férfinél átmész, és mivel egy kedves, intelligens lány vagy, a belsődet is szeretni fogják. Legyen több önbizalmad!
2012. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok kövér vagy ilyesmi, inkább valami más van bennem ami nem jó. Én sem igazán tudom megfogalmazni hogy mi, úgy általánosságban nem szeretem magam.


Meg tényleg nem tudom kimutatni hogy tetszik valaki. Mármint feltűnően nem akarnám, csak épphogy, meg nem tudom :) A filmekben a főhősnők tudnak csábosan nézni, meg ilyenek, de az életben is így menne? Nekem ez hihetetlen. Hiányzik belőlem a nőiesség. Múltkor hallottam hogy "XY mindig csacsog, tényleg igazi nő". És én nem vagyok ilyen, attól félek valami hülyeséget mondok, vagy csak általánosságban nem vagyok szimpatikus. Nekem a fiúk kisebb koromban mindig beszólogattak, piszkáltak, meg úgy átnéztek rajtam, ember számba sem vettek. Mostanság is kb meglepődöm mikor egy férfi normálisan szól hozzám. Pl ma volt itt nálunk a riasztó telepítő. Fiatal volt, párszor beszéltünk telefonon előtte (időpont egyeztetés, ilyesmi) és mikor meglátott néhány pillanatig csak nézett rám mosolyogva. De meg sem szólalt csak mosolygott, szerintem meglepődött hogy nagyjából egyidősek vagyunk. Aztán csomót beszélt, és kedves volt, meg vicces stb. csomó mindent kérdezett: milyen suliba járok, hány éves vagyok (ekkor derült ki hogy 1 év sincs köztünk) mi akarok lenni stb. És én alig tudtam felengedni. Mikor kikísértem akkor is csak mosolygott rám, de én meg teljesen zavarba jöttem tőle. Meg úgy általánosságban alig "mertem" ránézni mert zavarban voltam.


Tudom van az hogy "Nézz rá, majd pillants el" ez a szemezés lényege, de soha sem mertem még ilyet. Annak a szemébe sem merek nézni aki tetszik :D Néhány hete is voltam egy ismerősnél akinél ott volt egy srác aki olyan "álom" volt mindig. És ahogy beszélgettünk a szemébe néztem egy darabig, de mikor tudatosodott bennem hogy "Úristen de helyes" akkor utána másfelé néztem, majd akkor ő is. Tényleg olyan vagyok mint egy gyerek, és ez olyan kellemetlen.

2012. dec. 18. 18:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A nőiességed átérzése, megélése és megszeretése az első lépés a magabiztossághoz. Nem kell ahhoz csacsognod vagy megtagadnod a személyiségedet, hogy nőies legyél. Elárulom, hogy a férfiak utálják a csacsogó, hülyeségeket beszélő nőket, maximum csak elviselik őket, mert meg akarják őket dugni.


Leírva tényleg nagyon aranyos lehetsz, a riasztós srácnak is tetszettél a leírtak alapján.


Szerintem az egyetlen lépés, ami hiányzik, az az, hogy elkezd élvezni és megélni a nőiességedet.


Nézz bele a tükörbe. Keresd meg magadon, először kívül, a nőies vonásokat. Ilyenek például, a szép vonások az arcodon, hosszú haj, szép szem, szép száj, karcsú alkat, ívelő derék-csípő, formás láb. Ezekből nem kell mindennel rendelkezned, elég néhány.

Ha ezeket megtaláltad, kezdd el őket szeretni. Ezeket szeretik a férfiak is, azok a férfiak, akik neked tetszenek.


Ha megszeretted ezeket a vonásaidat, jöhetnek a belső nőies tulajdonságok: kedvesség, figyelmesség, érzékenység stb.


Ezeket mind kezdd el értékelni, szeretni. Egy idő után ez meghozza a magabiztosságodat és elkezded élvezni a nőiességedet. Ettől magabiztos leszel.


Nagyon fontos, hogy megszeresd ezeket a tulajdonságaidat, mert ha valaki nem szereti magát, akkor görcsösséget áraszt magából, és görcsös emberekkel senki nem akar együtt lenni, mert kényelmetlen és feszélyező. Szóval szeresd, élvezd a saját nőiességedet először csak saját magadon belül. Ezután ez ki fog sugározni, és amint saját magad elfogadását sugárzod, ez vonzó lesz másoknak is, és a jeleidre is reagálni fognak.


Sok sikert! És írd le, hogy mire jutottál :)

2012. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó hogy ennyi mindent írtál.


Tudom változnom kellene, de nehéz...


Hát nem tudom tetszettem-e neki, mert ilyen már sokszor volt velem. Mármint 4-5 srácnál anno már láttam ilyen "jeleket", de mégsem lett belőle semmi. Meg van egy olyan hülyeségem, hogy bebeszélem hogy ezek jelek, és közben meg nem. Az a baj hogy nem igazán tudom elkülöníteni a sima kedvességet, a barátkozást és azt ha bejövök valakinek...

2012. dec. 19. 22:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziaa. Nekem is pont az a bajom mint neked. En most 16 eves vagyok, es volt egy fiu aki nagyon de nagyon tetszett.... Tavaly kerultunk egyosztalyba es mikor kozelitett felem bele szerettem :) annyira hogy hozza se mertem szolni. Mindig szivattak vele hogy folyamatosan nezz, es mikor ra neztem egymasra mosolyogtunk. Iden, mikor megkezdodott a suli is ugyan igy folytatodott. De sose mertem fele kozeledni... Mert feltem hogy visza utasit ...mert osztalytarsak vagyunk. Nagyon szerettem ...majd a lejobb baratnomben nem allt tobbet a szo es beszelt vele. Azt nem mondta, hogy nekem tetszik, csak annyit, hogy egy lanynak az osztalybol. Erre o csak ennyit felelt " nem szabad osztalytarsal jarjon". Ez most volt felev vegen. Nagyon szarul ereztem magam... Es most is. Azota az onbizalmam megjobban lesulyedt. Mar szerelmes se merek lenni. Meg a fiukra se tudok nezni.. Nem vagyok noies. Eleg fius vagyok...nem is az, hogy fius de utalom a szoknyat es a mell mutogatos ruhakat. Mar egy fiura se merek nezni, hogy nehogy veletlenul is megtetszedjen...nem akarok tobbet ekkora gazt. Amugy miutan beszelt vele a baratnom,folyamatosan ott logott kerulottem egesz nap. Mindig mellem allt meg kereste a szemkontaktust de nem hagytam mindig elneztem. Es most, ra se tudok nezni... Felek hogy utal... . Ez volt eletem eddigi elso szerelmi vallomas felesege mert nem az volt csak valami hasonlo de meg annak se hivhato. Manapsag mar ram se nezz. Igy vegleg feladtam... Mindenkinek ezt mondom..bar manapsag is neha ossze fut a tekintetunk de azzonnal mindketten elnezunk...:|
2013. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!