Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végülis mi kell a csajoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végülis mi kell a csajoknak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre általában azzal jönnek össze aki leszarja őket. Aki túlságosan nyomul az biztos lúzer. Gondolom így gondolják, nem biztos nem azt, hogy bejönnek neki. Hanem azt, hogy biztos azért nyomul mert nincs más, vagy valami.
2012. dec. 18. 03:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az arany középutat kell megtaláni. Az biztos, hogy az a csaj, akibe egy kis büszkeség is szorult, nem fog utánad szaladgálni, ha le se sz@rod. De valóban az sem célravezető, ha túlságosan pedálozol.
2012. dec. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek olyasvalaki kell akinek egészséges önértékelése van (szeretethiány nélkül), aki nő nélkül is jól érzi magát a saját életében így aztán nem érez kényszert hogy pedálozzon utánuk mint valami pincsikutya, tehát lehet őt tisztelni.
2012. dec. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Jó tudni hogy kellek a nőknek az utolsó válasza alapján...

Pénz, s érzelem mentesség kell nekik. Nullák.

2012. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Óhhh... ez egyszerű s tudom a választ:


Nem baj ha vastag, de legalább hosszú legyen.... s utána jöhetnek az érzelmek. :D :D

2012. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek olyan pasi kell, amilyen nem létezik.

Magabiztos, becsületes, érzelmes.

Az a baj, hogy ilyen nem létezik, mert ha valaki magabiztos, az nem érzelmes, ha valaki érzelmes, akkor nem magabiztos.

2012. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Jesszusom, ezek a válaszok... a kétségbeesett szingli pasik véleménye a csajozásról. Öröm titeket olvasni, de tényleg.


Nőnemű volnék, és vitába szállnék az illetővel, aki azt mondja, hogy aki magabiztos, az nem érzelmes (mellesleg ez a válaszoló elég jól összefoglalta- magabiztos, érzelmes, határozott, ésatöbbi). Igenis van itt egy arany középút, csak meg kell találni.


Olyannal nem jövök össze, aki totál letojja a fejem, pláne, hogy ha le se sz.rja, hogy ki vagyok, mit csinálok, mit érzek, akkor egyértelműen nem érdeklem, mint személy, nem is tetszem neki, és a teljes közönyének hála ő se fog nekem tetszeni.


Aki túlságosan nyomul, megfolyt a rajongásával, az se kifejezetten vonzó. Most fiúk, gondoljatok bele- az a kis csitri, akinek éppen tetszik egy pasi, és ezért feladja minden büszkeségét, elé ugrik minden bokorból, a nap minden 5 percében szívecskékkel meg puszikákkal bombázza, nem hagyja nyugton egyáltalán- az a csaj nektek vonzó? Max megfarkalnátok, ha már így felkínálja magát, nem igaz? De komoly kapcsolat tekintetében inkább taszító a dolog, hiszen a kapcsolat maga egyenlőségen alapszik, és ha már az elején az egyik fél túlságosan megalázkodik, bekapcsolja a papucs üzemmódot, akkor ugyan hol van ott az egyenlőség?


Nyomulni kell, de ott se szabad túlzásba vinni. Meg kell mutatni, hogy a nő nélkül is van életed, de ugyanakkor vele is törődnöd kell. Ennyire egyszerű. Nem a vastag (merthogy nem a hossza a lényeg, hanem a vastagsága) szerszám meg a sok-sok pénz a fontos, hanem ez, hogy érezze a nő, egy teljesen független embernek ő számít és fontos neki.


Vagy ha nem így lenne, ugyan hogy lehetne nekem teljesen normális, értelmes, művelt, kedves párom, akinek se pénze (merthogy egyetemista), se saját lakása, se autója, se semmi, mégis dúl a lamúr? Hm?


Most persze, nem a kis libákról beszéltem, akik a bulikban a diszkópatkányokra sikongatnak, és a szexepil számukra SP, hanem arról a kategóriáról, akinek értelmes gondolkodása és lassanként már kifejlett érzelemvilága van.


20/l

2012. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kicsit figyelned kellene.

A reakción sok múlik. Mert kell pedálozni, de nem fojtani.

Ha ő 5 perc után válaszol pl egy sms-re, akkor te nem írhatsz vissza 2 percen belül, mert rád un. De ha vársz fél órát, a várakozásra un rá.

Figyeld, hogy ő mire milyen gyorsan reagál, és vedd fel a ritmusát!

21/L

2012. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"a kétségbeesett szingli pasik véleménye a csajozásról"

Senki sincs kétségbeesve, az önbizalomhiány jele lenne. Csajozásról? Nem ez volt a kérdés, ez már más téma.


"Olyannal nem jövök össze, aki totál letojja a fejem, pláne, hogy ha le se sz.rja, hogy ki vagyok, mit csinálok, mit érzek, akkor egyértelműen nem érdeklem, mint személy, nem is tetszem neki, és a teljes közönyének hála ő se fog nekem tetszeni."


Inkább a csajok azok akik leszarnak mindent, csak Ők fontosak. Csak az ér valamit amit ők csinálnak, csak az a jó, hát hogyne... Kb. akkora a valószínűsége, hogy megbízzak egy nőben, munkájában, akármiben mint, hogy jön a világ vége. Túl nehéz gondolkodni, megértem, végülis ezért nő a nő. Majd megtanulják, hogyan kéne viselkedni, majd rá jön egyszer mindenki mit kellet volna...


A régi generációk sokkal jobbak voltak. Az új generációs modern emberek elmehetnek a jó búsba. Az ország is ezért lesz egyre rosszabb, de ez már majdnem politika szóval jóéjszakát! Jó önpusztítást! Tegyünk tönkre mindent, ez a mostani divat! HAHA

2012. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy ilyen világ!


Az egzisztencia, a háttér, és a külsőség eladhatóbbá tesz mint férfit. Ha jóképű vagy, sportos a tested, jól öltözöl, van egzisztenciád, kocsid, jó állásod, és egy jó lakásod/házad, és nem vagy olyan bunkó meg hülye, hogy ha megszólalsz a nők kifutnak előled a világból is, akkor minden nőt megkaphatsz.


Most még nem írtam arról, hogy milyen ember vagy, milyen a személyiséged, mennyire vagy jó ember, vagy éppen önző, vagy "gonosz" érzéketlen, agresszív, beteges stb.

Egy nőt ez nem érdekli, mivel nem ismer. Ahhoz, hogy a rossz vagy a jó belső tulajdonságaidat megismerje nem 1-2 nap kell, hanem több nap, hét hónap... esetleg év.


Tehát egy tökéletes külső paraméterekkel és külsőséges adottságokkal és háttérrel rendelkező férfi szinte minden nőt megkaphat. Viszont egy átlagos, vagy átlagon aluli külsővel és egzisztenciával rendelkező férfinek vért kell izzadnia, hogy egy számára vonzó lányt összeszedjen. Vagy kínlódik és nagy nehezen összejön neki, mert ügyesen udvarol vagy van benne valami átlagon felüli kisugárzás, ami 100 férfiból 1-ben ha megvan, vagy nem jön össze, és feladja.


Ha feladja, akkor ezek között két típusú férfi van:


1. aki nem bírja a magányt, és keres egy olyan lányt, aki nem tetszik neki, vagy nem annyira, de tüzet oltani jó lesz, szexre és a magány ellen. Ez szerintem egy önző és szemét dolog, főleg akkor, ha úgy is kezeli ezt a kapcsolatot, hogy csak addig tart, míg nem lesz jobb, és ezt tudatosan bele is viszi a "kapcsolatba".


2. típusú férfi (én is ilyen vagyok), aki inkább egyedül marad, mindaddig, míg nem talál olyat aki neki megfelel, és úgy érezheti magát a hölgy mellett, hogy boldog, külsőleg és belsőleg is elégedett a párjával, és tényleg tetszik neki, nem érzi magát félúton mellette, nem egy állomásként tekint rá, vagy egy ugródeszkaként, hanem egy végállomásként, egy lehetséges hosszú párkapcsolatot lát, esetleg végérvényes kapcsolatot (házasság vagy bármi hasonló).


Szóval van a "tökéletes" pasi akit fenn írtam, és van ez a másik kategória a benne lévő 2 típusú férfival.


Na most, a "tökéletes" pasi összeszedi a csajt könnyedén. Együtt vannak, minden király, a csak "boldog", majd bepisil a gyönyörtől, hogy micsoda cuki fiúja van, tiszta Brad Pitt, meg Johnny Depp keresztezése, egy kis Vin Disel adalékkal. Viszi mindenhová a családjának mutogatja, és barátnőknek, akik sárgulnak az irigységtől, persze a csajnak ettől a büszkeségtől minimum napi 3 hüvelyi orgazmusa lesz, és még szex sem volt! :)


Telik múlik az idő, és két lehetőség adódik:


1. a pasi belsőre is tökéletes, és jó az ágyban is, tökéletes, kívül belül félisten és hűséges is! Ez a legjobb eset egy nőnek, itt bezárul a kör, ásó kapa, nagyharang, happy end! Na ez az 100-ból egy eset.


2. Lehetőség, telik múlik az idő, és valami gáz van, itt valami elb@szódott, gondolkodik a csak magában. A srác vagy egy bunkó, vagy érzéketlen, vagy önző, vagy rossz az ágyban, vagy totál hideg, buta érzelmileg, hűtlen, stb. stb.


Miért?


Hát azért, mert tisztában van azzal, hogy megkaphat bárkit, jól néz ki, megvan mindene, bárkit megkaphat, és meg is akar kapni, mert megteheti!

A dolog vége az lesz, hogy a csaj lapátra kerül, vagy azért mert önszántából szakít, ez a ritkább, vagy mert a pasi dobja ki, cseréli le, ez a gyakoribb.

A legtöbb nő szeret szenvedni egy ilyen "tökéletes" pasi mellett, mert mérlegel, és a boldogságot 2. helyre teszi a jólét javára.


Vagyis: "igaz, hogy megcsal, igaz, hogy szar az ágyban, igaz, hogy néha kapok egy pofont, és néha megaláz, és nem elég odafigyelő és gyengéd velem, de ad pénzt, kaptam kocsit, elvisz nyaralni, és vesz nekem ruhákat, cipőt, táskát stb. fiatal vagyok, kihasználom, élem az életem, majd barátnőkkel, elbulizom (ha nem vagyok hűséges akkor meg én is megcsalom)".


A vége pedig a szakítás lesz, és a csaj megint egyedül. Innen két felé ágazik az útja, vagy keres egy újabb ilyet, ha neki ezek a dolgok fontosabbak, vagy összetör lelkileg, és berepizik, majd összejön kis idő múlva egy másik sráccal, aki esetleg nem ez a kategória, és boldog lesz vele, igaz nem él luxusban, de legalább lelkileg rendben van, gyereket szül és jól megvannak, boldogok és odafigyelnek egymásra és kölcsönös a bizalom és a szerelem, és épül valami szép, valami amit párkapcsolatnak, vagy esetleg házasságnak, majd családnak hívhatnak.


Amíg egy nő fiatal, sok hibát követ el, sokaknak ezért van huszonévesen gyereke, akit valójában nem akart, de mondjuk megtartotta, mert vannak anyai ösztönei, vagy rosszabb esetben elvetette, otthonba dugta. Sok ilyen szingli csaj van. Ilyen csajok aztán pánikszerűen keresik maguk mellé azt a srácot, aki ezt bevállalja.

Jobb esetben nincs gyerek, de lelki törés van, és lelki problémák, amiket a régi kapcsolat okozott, esetleg bizalmatlanság a férfiak felé.


Ilyen nők egy része megkomolyodik, és később rendes párt talál, olyat akivel boldog lesz, egy másik része sosem találja meg a boldogságot többé, és vagy egyedül marad, vagy kényszerből olyan férfival áll össze aki valójában sosem tetszett igazán és nem is fog tetszeni neki soha, de már késő, mert el mennek az évek, és nem akar egyedül megöregedni.



-----



Ezek lennének a tények, és a lehetőségek manapság. Régen is megvolt ez, így voltak a kapcsolatok 10, 20, 50, 100, 500 éve is, csak annyi változott, hogy most megfordult az arány. Régen kevesebb nő volt akit le lehetett venni a lábáról csak külsőségekkel, mert az udvarlás hosszabb volt, és kiderült mindenkiről, még időben, hogy milyen ember, attól függetlenül, hogy mije van.


Ma minden gyorsabb, és ennek megfelelően gyors döntések kellenek, és gyors döntésekben több a hibázási lehetőség is. Bele megyek egy kapcsolatba gyorsan, mert megtetszik a másik, de kiderül, hogy egy sz@r ember, bár külsőre tetszett.


Tisztára olyan ez mint maga a gazdaságunk. Bemegyek a boltba össze vásárolok minden sz@rt, legújabb mobilt, tabletet, ez azt amazt, szép csillogó, akciós, és jól néz ki, ugyanígy kocsik terén, ruhák terén stb. Össze kapkodunk mindent, aminek fele nem is kell, vagy nem is tetszik ha már megvan, és kidobjuk.

Nincs is szükségünk rá, de kell nekünk! A másiknak is van, ezért nekem is kell! Ráadásul a gyártók és a média belénk beszéli, hogy ha nem vagy olyan mint a többiek, akkor gáz van, akkor te nem vagy trendi és nem vagy jó, és majd egyedül maradsz és nem kellesz senkinek!


pl. marketingszövegek: "manapság már nem élet az élet okos telefon nélkül!", "Budapesten már nem lehet okos telefon nélkül létezni!", "Vedd meg, hogy TE IS részese lehess a ...-nak!", "Te se maradj le...!", "Már mindenki ezt használja...", "Szüksége lesz rá a mindennapokban...",

"Mert Ön megérdemli...", "Mert megérdemlem..." stb stb.



Hadd idézzek egy egyházi énekből ami nagyon jól ide illik" :)



"Ébredj ember mély álmodból, megszabadulsz rabságodból!"

2012. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6: Azért, mert 20 éves vagy. Majd 10 év múlva térjünk vissza a témára....
2012. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!