Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mit mondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Ha meglát az utcán, messziről int, mosolyog, ha összetalálkozunk, akkor mindig szól pár szót hozzám és mindig nagyon kedves, udvarias, viccelődik, csipkelődik. Észrevettem már, hogy amikor nem látja, hogy én láthatom, akkor keres a szemével. Zavarban van, ha beszélünk, valamit babrál, félrekapja a szemét, vagy éppen gyorsan végignéz rajtam.

Viszont! Magától nem keres, a beszélgetések általában a véletlennek köszönhetők, mert éppen úgy futunk össze, hogy alkalom nyílik rá. De mindig abban az időpontban jár arrafelé, amerre én is abban az időpontban megyek, tehát szinte minden nap összetalálkozunk ezért.

Tudom, hogy azért nem keres, mert mindketten kapcsolatban vagyunk. Mégis érdekelne, hogy szerintetek ezen "jelek" alapján azért tetszem neki? Vagy ez még kevés és félreértem őt?

Most nem azt kérem, hogy ítélkezzetek, hiszen írtam, hogy nem vagyunk függetlenek, csak kíváncsi vagyok, hogy ezek alapján gondolhatom-e azt, hogy tetszem neki?


2012. dec. 18. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Aztán persze lehet, hogy még ő maga sem tudja :) Vagy tudja is, de a körülmények miatt nem közeledik.
2012. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokszor én is így érzem, de még többször elbizonytalanodok. Amikor hosszabb időt töltünk együtt, akkor még jobban érezhető a feszültség, de amúgy meg mereven elzárkózik. Csak ritkán lazul el.
2012. dec. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!