Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha fiú létemre szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha fiú létemre szeretem más fiúk combját simogatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak combra gerjedek kizárólag. És az a két haver, aki időnként megengedi nekem, hogy megsimizzem a combjukat, szintén nem meleg. Van barátnője mindkettőnek.
2009. aug. 23. 09:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát, szerintem ez már egyenes út a "melegség" felé. De természetesen ez nem baj. A Te életed...
2009. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Én meg egy baltával a kezemben gerjednák rád mocskos radiátor!
2009. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Kinek a pap, kinek a combja. Ha meleg lennél, az sem lenne probléma. Ha engedik akkor csak csináld, ha jól esik.
2009. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Mocskos buzernyák vagy, de csak a hasonszőrűekkel kezd mert egyszer valami kopasz barom kettétör :D
2009. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem baj, de egy hetero férfi ilyet nem csinál, és nem írja azt hogy "simizni"...:-) És egy hetero srác nem engedi, hogy egy másik faszi a combját "simizze"... Attól hogy valakinek van barátnője még lehet meleg, nem 1 ilyen fiút ismertem!
2009. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Hát!!! vigyázz mert ez előbb utóbb meleg lehetsz és ez nem a génektől van hanem a személyiséged formálódik olyanná.

Úgyhogy javaslom hagyd abba és a lányok felé orientálódj.

2009. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
hát, csak b*zi vagy ennyi.
2009. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Rohadt buznyák vagy! Lődd fejbe magad!
2009. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Banyek, ennyi korlátolt s*ggfejet egy rakáson-.-

Lehet, hogy meleg vagy, akkor ez van, ezt kell szeretni, a te életed, úgy kell élni, ahogy szeretnéd.

De lehet, hogy hetero vagy, csak nyitsz a saját nemed felé. Gondolom tizenéves vagy, a tinik között meg gyakori az ilyen "próbálkozások".

2009. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, de aki a saját neme felé is nyit, az már nem teljesen heteró. mondhatni félbúza. hogy baj-e? döntsd el magad.
2009. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!