Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az ajándék jó a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ajándék jó a barátnőmnek karácsonyra? Vagy mit lehetne még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmet karácsonyra szeretném meglepni!

Már vettem neki egy parfümöt , amit tudom hogy imádja, és kifogyóban van (7000ft ) értékben, de szeretnék még valamit, mert kicsit rosszul érezném magam ha tőlem kisebb értékü ajándékot kap! Van egy sejtésem, meg régen mondta hogy kapok parfümöt amit szeretek, de az 16e Ft. Ezért érzem kicsit rosszul! Viszon az az ötlet jó így kiegeszítésül, hogy nagyon imádja az epret, és mindig mondja hogy mennyire szeretne, és hogy meglepném eperrel , pár gyertyát gyújtani stb.

Vagy van valami jó ötletetek? Várom :) és köszönöm


2012. dec. 18. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Eper mellé legyen pezsgő meg olvasztott csoki, aztán csapjatok bele a lecsóba!
2012. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem :) köszönöm a választ!
2012. dec. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!