Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benned van valami olyan, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benned van valami olyan, amit nem mindenki mondhat el magáról? Valami szpessöl

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szép kék szemem van. bár sok embernek van rajtam kívül, de mégsem mondhatja el magáról mindenki
2012. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Meg tudom nyalni a könyökömet!

Bwoáááááh ájm szóóó kúúúúúl!!!!

2012. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kúúúúúúúrva gyorsan tudok dolgozni monoton munkákban, tömegtermelésre születtem. Az már más kérdés, hogy amúgy szétesne a kocsi a szervizúton, amit én raknék össze, meg hogy az agyam sosem használom.
2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fel tudok dugni egy kiscicát a seggembe.
2012. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fotografikus memóriám van.
2012. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nincs fb-m xD

Najó, komolyra véve...hát, az hogy felismertem, hogy mindenki különlegesnek hiszi magát, ezért vagyunk tök egyformák(:

2012. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne bennem egyedi?

Elég,ha az emberek látják az összhatást és akkor még csak a csomagolást látták.A meglepi pedig belül van és csak akkor tűnik fel nekik,ha megismertek.:D

2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A DNS mintám mindenképpen :)
2012. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jó emberismerő vagyok, könnyen megtalálom másokkal a hangot, és kib*aszottúl őszinte ember vagyok XD

Jah és elég régimódi erkölcsös ember néha azt hiszem a mai világ nem nekem való...

2012. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van. IQ 148-at mértek a sorozáson (ami a mostani teszteken kb. 130), továbbá a negyedik nyelvet tanulom.
2012. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!