Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha a pasitok a szemetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a pasitok a szemetek láttráa veszít bunyóban az nagyon égő? Égőbb ha jó pasival szemben veszít?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az lenne az égő, ha egyáltalán bunyózna.

Az persze más, ha őt megtámadják, de akkor én sem állnék ott, mint egy idióta.

2012. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
összevernéd inkább azt aki megtámadta?:D
2012. okt. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy Mrs. Rambo, de amíg a támadó a barátommal van elfoglalva, addig én kereshetek valamit, amivel fájdalmat tudok neki okozni, esetleg átmenetileg tudom kicsit sokkolni. Aztán elfutnánk :)
2012. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Csak a cigányoknál mérvadó, hogy melyik kan jobb kocsmai bunyóban. Normális emberek nem is "bunyóznak" csak önvédelemkor - akkor pedig miért nem segítesz neki?
2012. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bunyóban veszel részt, már vesztettél.

Önvédelemkor persze más a helyzet, de a futás nem szégyen, sőt hasznos! (A verekedés a szégyen.)

2012. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell részt venni a bunyóban, elég ha ártalmatlanítod, kifejezetten erre a célra kitalált mozdulatokkal. Lényeg h piszok nagy fájdalmat okozz, és békén hagy, avagy összeesik (avagy meghal, erre vigyázz). Sztem égő lenne. Nem tudsz dominanciát mutatni a nő előtt akit szeretsz, ez elég rossz dolog, ha jó pasival szemben maradsz alul, még az sem a világ vége, mer ha szeret akkor nem érdekli te mennyire vagy domináns, avagy más mennyire az. Bunyó előtt a leghamarabb amint tudod, vizsgáld meg a terepet... Nézd meg mely gyengepontjai szabadak az ellenfélnek ( borda, gége, gyomorszáj, szal azok a testrészek ahová egy adott erősségü ütéssel ku va nagy fájdalmat okozhatsz) és azt támadd. Persze ha a bunyó híve vagy, fejeléssel kell kezdeni, betöröd az orrát, és az kur vára meggyengíti. A fájdalom miatt nem lehet rendesen odafigyelni majd hogy milyen ütéseket védjen ki. Nem azt mondom hogy bunyózz, mer az mindent megold, de ha nincs más választás ,akkor taktikusan... Jah és a lelki hadviselés se sza r :))) ha tudod mi az amit nem kellene mondani neki mer fájhat, azt kell mondani, mondogatni :DD
2012. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!