Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne a következőképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne a következőképpen rávezetni a páromat arra hogy engem kap karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szentestére gyertyafényes szexet tervezek.Viszont 2 dolog is aggaszt.

1., Az elmúlt években volt hogy már akkor elaludt amikor még itt volt a család, és fent volt a fiunk.Ebben az esetben majdhogynem lőttek az egésznek. :(


2., Már többször próbálkoztam hasonlóval, igaz gyertya nélkül de szexi fehérnemű, stb.-vel igen.SOHA nem jött össze.A hétköznapokban ugye a gyerek még fent van amikor már fekszünk mi is le, olyankor csak fekszünk egymás mellett és várjuk hogy elaludjon, nincs meg a hangulat.

Van hogy elmegy a haverjaival iszogatni, olyankor ha haza jön nincs berúgva akkor felkelt..., ilyen iszogatás alkalmával volt hogy vártam itthon tettre készen, és persze hogy akkor szabályosan beszédült az ágyba.

Volt hogy tudtam hogy hamarabb fog éjszakai műszakból haza érni, akkor is vártam..., persze hogy lerobbant útközben a kocsi és reggel az után ért haza hogy a gyerek már fent volt.


Szóval valahogy ez nekem soha nem jön össze. :(

Most nem szeretném hogy bármi közbe jöjjön, azt szeretném hogy tökéletesen süljön el az egész.


Na és a lényeg. Ahhoz idő kell hogy átöltözzek és hogy kigyertyázzam a szobát és a nappalit.Ezt megtudom tenni akkor amikor fürdik, de ha neki eszébe jut hogy akkor megy amikor még a gyereket altatom már nem jó.Ugye ha tv-zik a szobába nem tudom a gyertyákat kirakni.


Na és arra gondoltam hogy az ajándéka mellé írok egy szép papírra egy levelet valami ilyesmi szöveggel:


Drága Szerelemem!

Ez még az ajándékodnak csak egy része,

de a többihez egy kis segítséget kérek.

Ma este a zuhanyzás tilos,

egy kád vízbe elernyedni fontos.

Elkészítem a vized amikor úgy érzem,

s csoda vár rád az éjjel.


Jó lenne ez így?Vagy mást kéne írnom.Vagy nem is kéne semmit?


Bocsánat a sok hosszú szövegért, de megmondom őszíntén nagyon szeretném hogy jól sikerüljön meglepetés, és nagyon izgulok. :)


2012. dec. 19. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz szerintem jó ötlet, Viszont fűznék egy megjegyzést is a történethez. A gyerek nem akadály ahhoz, hogy szexeljetek napközben. Nekünk 2 gyerek mellet is sikerült.
2012. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Hú bmeg az életben is ilyen vagy?

Nem un meg téged a férjed?

Csak a kefélésből csinálsz ekkora ügyet vagy egyébként is ilyen vagy?

Mi abban az ajándék,hogy megdughat?

2012. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod,hogy ne zavarjon semmi és senki,mondjuk karacsonyelott(pl hetvegen) es a terved osszejojjon,mondjuk kettesben tolthettek egy estet egy szallodaba. Vannak olyanok ahol nincsenek egetvero arak,esetleg szauna is talalhato szinte fillerekert.

Ha ilyesmivel akarod meglepni karacsonyra,valoszinuleg felejthetetlen lesz mindkettotoknek.

2012. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na jol leirta mas helyettem igaz kicsit vulgarisan de nekemis valami ilyesmi jart a fejemben. hogy nalatok ekkora nagy kaland a szex?:D
2012. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Minek teszed fel a netre? Hol itt az intimitás?

2. Én néha karácsony nélkül is szervezek ilyet ,kicsit furcsa, hogy ez a karácsonyi ajándék.

2012. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én nem adnék ilyet a páromnak karácsonyra mert a szex az nem neki lenne ajándék hanem nekem és ha ő nem akarja az már nem olyan jó.

De ha ennyire ragaszkodsz hozzá szerintem ne írj neki semmit hanem csinálj neki egy forró fürdőt addig meg mond neki hogy próbálja a gyerkőcöt elaltatni,abban jól elfárad és jöhet a fürdő aztán már szépen vár rá a szoba meg te.

2012. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán sokat segítettetek!!

Igazából idén elég tanácstalan voltam ajándék ügyben, amit kap azt ő kérte, de elég snassz apróság, és mivel amúgy is ideje kicsit feldobni a szexuális életünket, gondoltam a karácsony most remek alkalom erre és össze kötöm a kellemest a hasznossal.

Ugyanis én esti sulizok, ő dolgozik.Heti 3x suliba vagyok, ebből 2x éjjel 11-re érek haza, párom amikor nem vagyok suliba illetve azon az egy napon amikor korábban haza érek éjszakás, haza jön melóból alszik egy órát én indulok suliba és onnantól van a gyerekkel tehát nem pihen.Mire én haza érek vagy sikerül felkeltenem, vagy nem. Zsákba macska, de ha sikerül is, akkor egy gyors menet aztán hello.


Persze lehet gyerek mellett is, bár engem eléggé kiábrándít az amikor sex közben 6x jön be a gyerek, vagy veri az ajtót.Szóval ha bele is vágunk úgy hogy ébren van a gyerek, akkor is egy gyors, azt jónapot.


Sajnos olyan remek családunk van, hogy fél órára nem vigyázna senki a fiunkra, nem hogy egy hétvégére, szóval bármennyire is vágyom a kettesben egy szállodára, kilőve. :(


Ha meg remekül mind a ketten itthon vagyunk, fitten kipihenve, és még a gyerek is alszik, akkor tuti idecsődül az összes haver....

Szóval a hócipőm tele van a gyorsan lerendezzük egymást azt jól van történetekkel.

A karácsony meg talán egy olyan nap amikor itthon van kipihenve mindenki, és talán nem jönnek a haverok nem megy el a haverokkal.És igen titkon abban reménykedek hogy ezzel ráébresztem arra hogy talán érdemesebb lenne a haverokat elküldeni...

2012. dec. 19. 08:16
 8/17 A kérdező kommentje:
És az ajándék nem az hogy megdughat, hanem az hogy úgy és olyannak látna amilyennek még soha, és nyugodt romantikus környezetet próbálom teremteni egy vad éjszakához...,nem a mindennapos séma...
2012. dec. 19. 08:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az ötlet,talán még feldobhatnád egy közös fürdéssel a dolgot,persze ha elég nagy a kád.Aztán ott jól felhúznád,és az ágyban mint a vad bika vetné rád magát.

De kitalálhatsz olyan figurát is amit addig nem csináltatok,vagy ha például eddig nem szőrtelenítettél akkor most csupaszítsd le teljesen.Szóval fő a meglepetés!Hajrá!

2012. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én Karácsonykor a gyerekekkel szoktam játszani.

Ki kell próbálni az új játékokat, kell egy kis segítség ide is oda is.


El sem tudom képzelni, hogy olyankor magunkra hagynának a gyerekek.

Karácsony pont nem az a nap, amikor szívesen ágyba parancsolnánk őket, annak okán, hogy szentélyt varázsoljunk a hálószobánkból.


Sajnállak, hogy ennyire nincs időtök egymásra.

Mi napi-heti gyakorisággal kényeztetjük egymás, ezért nyilván rózsaszínebben látom a világot. Egy forró ölelés, simogatás, egy puszi a nyakra (arcra, szájra), egy huncut kacsintás elég, hogy fellobbanjon a szerelem lángja. Nekem a feleségem bőrének illata, a közelségének érzése többet ér mint egy rejtjelezett üzenet.


Az időpont megválasztását tartom furcsának és kilátástalannak, de azért sok sikert hozzá.

2012. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!