Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene, ha egy ismerősötök, haverotok belétek szeretne?

Figyelt kérdés

Olyan fiú, akit kedvelnétek, és jóba lennétek vele, de viszont párotokként meg nem fogadnátok el, mert pl csúnya, vagy mert nem az esetetek.

Örülnétek neki, vagy inkább zavarna?


2012. dec. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést?!

Zavarná őket.

2012. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen fiú haverom meleg, szóval biztos meglepődnék. De szerintem alapba sem tetszene.
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
óóóó.. dejó neked!! Én is akarok egy meleg ismerőst-barátot!! Annyira birom őket!! :)) 15/l
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pffff melegek nem vagyot 100-asok
2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig nem olyan jó dolog. :( Mármint nekem hosszú időbe telt feldolgoznom, hogy ő meleg, és mai napig rosszul vagyok, ha előjönnek a pasitémák...

Ráadásul sokszor "le akarja csapni" a kezemről a fiúkat...

2012. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos pár éve ez többször is előfordult. Pl 22 éves szingli lány voltam mikor az akkori barátikörömből nagyon megtetszettem az egyikük öccsének. Konkrétan teljesen megőrült értem, 7 évvel volt fiatalabb nálam. Egyszer nagyon berúgott, szó nélkül odajött hozzám és lesmárt mindenki szeme előtt. Utána tudtam meg, hogy még csak kisfiú. Akkor tetszett a dolog, ma már felnőtt fejjel másként látom a dolgokat...

27N

2012. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már belém is szeretne... nem, az nem jó. :(

Azt élvezem, ha tetszem a haveroknak, mert hát csak jó az, ha jó csajnak tartanak. :D

De ha már komolyabb szintű a dolog, attól csak pocsékul érzem magam, nem szeretek mások érzelmeivel játszani. Senki nem nyer a helyzeten.

23L

2012. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!