Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe már egy éve szerelemes vagyok, kiderült hogy reménytelenül. Még barátoknak se mondanám magunkat. De egy buliban összekerültünk, és együtt aludtunk. KIZÁRÓLAG ALVÁS. És rá egy hétre egy másik buliba megint összekerültünk, és le akart velem feküdni. Már majdnem elkezdtük, csak nem állt fel neki. Megbeszéltük hogy amíg nem mond senkinek semmit ,addig nekem sem jár el a szám, hogy volt egy kis problémája. de a gumi papírját az osztálytársai megtalálták a buliba, és azt terjesztik hogy megtörtént a dolog. Nem tudom miért lennék k.rva mert azzal az emberrel szeretnék végre lenni, akit szeretek! mit kéne tennem.? Kerüljem a srácot?
2012. dec. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hat ez eleg kinos szitu:) szerintem legyel laza, hiaba bant a rolad alkotott velemenyuk, nevess rajta,vagy magyarazd ki magad..szerintem emiatt egyaltalan nem vagy k.rva de a tobbiek nem tudhatjak hogy te pontosan mit erzel iranta..szerintem ezek utan meg felni is fog toled, neki ez eleg megalazo lehet..szerintem hagyjad,hatha el tudod felejteni
2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magyarázatot semmi féleképpen nem ajánlom inkább szard le őket akkor megunják és békénhagynak. A srácnak meg gondolom kínos volt így egy kicsit hagyd de nem kell elfelejtened.
2012. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!