Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a főnököm ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a főnököm ne jöjjön rá, hogy őrülten vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Ő egy nős férfi, mondjuk én sem vagyok egyedülálló, de sajnos mivel nem tudom ki-be kapcsolni az érzéseimet, ezért nem tudtam tenni ellene és kialakult bennem ez a vonzalom.

Általában keveset dolgozunk együtt, de most lesz egy egy hetes projekt, amin ketten fogunk dolgozni és nagyon félek, hogy elárulom magam. Fogalmam sincs mi lenne, ha megtudná, bár úgy vettem észre, hogy nagyon nem lenne ellenére a dolog, mert ő is sokszor kétértelműen viselkedik velem, de lehet, hogy csupán kedves és udvarias és én értem félre őt. Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni.


2012. dec. 20. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát csinálj úgy, mint ha közömbös lennél. Kb. ennyit lehet ajánlani.
2012. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki.Okos kérdés.
2012. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem tennél semmit? :) Hagyd a dolgokat történni. Próbáld kicsit letenni a forgatókönyv-írói tolladat.
2012. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha zavarban vagyok, akkor hülyeségeket beszélek és csinálok, és ebből rögtön leszűrheti, hogy itt valami nem stimmel. Nem tudok simán közömbös lenni. Ha pedig hagyom, hogy menjen minden a maga útján, akkor flörtölni fogok vele (visszafogottan) és ha vevő rá, akkor isten tudja, mi történhet!
2012. dec. 20. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj akkor mondjuk megmondod neki, hogy nem akarsz semmit - nem lehet. Ne parádézzunk már...
2012. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En azt tudom tanacsolni, hogy koncentralj a munkara. Hiszen lenyegeben egy munkahelyen eleve ez lenne az elsodleges szempont, nem igaz?!


Ha pedig ugy alakulnak a dolgok, hogy nem igazan tudtok objektivak es targyilagosak maradni es szemelyesebbe valik a hangnem, az meg nem jelenti azt, hogy ne lehetne visszakozni, vagy leallitani a dolgot, ha ugy erzed, hogy mar rossz iranyba tartotok.

2012. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!