Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
183 cm magas D-s mellű. Nagyon zavar a magasságom..Titeket zavarna?
2012. dec. 20. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Már miért zavarna? Simán járnék ilyen lánnyal!


27/F

2012. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha legalább 185 centi magas lennék, akkor nem lenne kizáró ok a magasságod.

Egyébként csak 175 cm magas vagyok :)

2012. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
172 vagyok és simán járnék.
2012. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz. Esetleg egy 190 centis felhőkarcoló pasasnak ideális, de ott a gond,hogy nem sok választási lehetőséged van. A zöme az 170 centiig van, a jobbfélék meg 180 asok, ritka akik már nálad 5 -10 centivel magasabbak.

az meg elég trén néz ki,ha a pasas alacsonyabb a néninél.

Vagy egymagas, vagy kicsivel magasabb a jó,de te nehezen találsz így, ez mindenképpen hárányos helyzet.

Férfiként 180 as ként tuti nem járnék ilyen nagyon nagyon magas lánnyal. Zavarna. Nekem a kicsi pici cicalányok tetszenek, szerintem cukibbak! Maximum 175 centiig válogatok. A többi nem érdekel.

Volt már olyan nagyon kedves, és igen szép arcú lány, aki főleg az miatt nem érdekelt, mert szegény nagyon magas volt, kér érte, ha kicsi lett volna lehet hogy jobban vonzódtam volna hozzá.

2012. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 178 cm vagyok, a párom 190 :) Szóval vannak azért magas pasik :))
2012. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont olyan magas vagyok, mint te, a magasságod abszolút nem zavarna (sőt), de ez kevés infó.
2012. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én járnék! De a bibi ott kezdődik, hogy nagy valószínűséggel te nem járnál velem... :/

És nem csak a magasságom miatt (171), hanem mert egy nő sem akar még csak találkozni, randizni sem. És nem, nem vagyok ronda sem... csak egy szerencsétlen lúzer. Ennyi...:(

2012. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán, főleg, hogy bőven magasabb vagyok. 16/F
2012. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán. 197 cm magasságom mellé pont ideális volna:P 18F
2012. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!