Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Nem kívánom se nőket se a szexet! Akkor jött ez mikor a párommal nem sikerült az első(amit én csesztem el) és azóta nagyon parázok minden ilyen dologtól! Persze nem mondom, hogy egyáltalán nem kívánom de nem tudom mi lehet velem! Nem vagyok homi ne is írjatok ilyen válaszokat, mert undorodok olyan téren a férfiaktól! Csak annyi a kérdés hogy lehet vissza állitani mint régen volt, mert egész nap ezzen rágom magam, és nagyon kivagyok! bocsi a helyes írási hibákért! /F

#qer
2012. dec. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, az első élmény nagyon meghatározó. Arra, hogy mit tegyél, elég nehéz válaszolni. Megvan még a párod?
2012. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyenen görcsölnöd :) Sodródj inkább az árral. Minél jobban erőlteted a dolgot, annál kevésbé lesz sikered :/ "Játszatok" egymással, ismerjétek meg egymás testét jobban stb. És majd kialakul szép lassan. Ne a szex legyen az elsődleges cél hanem, hogy örömöd legyen a másikban. Természetes dolog az együttlét. Vagy lehet esetleg nem vagy még elég érett hozzá :) (Életkorod nem írtad ki)
2012. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,ne görcsölj :) nyugi,ez a megfelelő partnerrel nem lesz ilyen.

De ha így maradna keress fe egy szexuálpszichológust,pl Csides Katát(Pest) és ő majd segít

2012. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,ne görcsölj :) nyugi,ez a megfelelő partnerrel nem lesz ilyen.

De ha így maradna keress fe egy szexuálpszichológust,pl Csides Katát(Pest) és ő majd segít.kitartás ;)

2012. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok! Megpróbálom túltenni magam rajta de nem olyan könnyű! 20 hónapja járunk, és igen meg van még a barátnőm! :)
2012. dec. 20. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mesélj Neki a "félelmeidről", hidd el Ő is sokat fog segíteni, a párod!
2012. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!