Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 35 éven felüliek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 35 éven felüliek? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Tanácsra szorultok párkapcsolati kérdésekben, vagy inkább tanácsokat adtok a fiataloknak? És ha az utóbbi, akkor ti eligazodtok a fiatalság zűrös szerelmi életében? :)
2012. dec. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak, de nem én. Hogy mért vannak itt? Hogy tudjanak válaszolni a kérdésedre.:) 25/f
2012. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelen. Általában este-éjszaka jövök, kikapcsolódni. Beleolvasgatok ebbe a topikba is, de itt inkább csak a vicces kérdések és válaszok érdekelnek, kérdezni nem szoktam, válaszolni is csak nagyon ritkán.

36/N

2012. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:

Én csak 25 vagyok, de szeretek itt topikolni. Sok érdekes dolog van. Akár lehet mástól is kérdezni, de lehet válaszolni is.


A mostani fiatalság??? Hát azt inkább hagyjuk szerintemmm....katasztrófális

2012. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak...

Komoly kérdésre mindig komolyan válaszolok(helyesírás nem gond), de amikor nagyon ledobom a láncot, akkor már én is képes vagyok kicsit, hmmm, hogy is mondjátok, trollkodni. :)

A kérdésben, ha meglátom facebook szót vagy azt, hogy 17-18 év alatti, akkor viszont nem válaszolok semmit!

37F.

Azért vagyok itt, hogy segítsek, vagy megpróbáljak segíteni...

2012. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyok. Ugyanazért, amiért más fórumokra is járok: társalogni.:)
2012. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szakmai téma miatt találtam meg az oldalt, de mivel éppen válni készültem, megnéztem ezeket a topikokat is. Esténként megnézem a kérdéseket és ha tudok, akkor segítek.


36/F

2012. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is véletlenül találtam ezt az oldalt. először poénokat hallottam róla, aztán beleolvastam, és arra gondoltam, hogy van esélye, hogy aki feltesz egy-egy kérdést, azért teszi, mert tényleg szeretné jobbá tenni a saját, vagy a párja életét, esetleg más okból szüksége van segítségre, akkor megéri válaszolni. akár az oldalon, akár privát. ha 10ből 6 komoly kérdés amire válaszolok, és abból 3nak olyat tudok mondani, ami segít neki, akkor megéri :-)

40F

2012. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is itt vagyok. Habár ebben a kategóriában kevésbé, itt inkább csak tizenévesek írkálnak.

Azért járok ide, mert a jelenlegi körülményeim ezt lehetővé teszik, egyébként meg szeretek társalogni, és ha valamire hasznos választ tudok adni, annak örülök.

38/f

2012. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!