Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincon felüliek, meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon felüliek, meg kell alkudni? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki jár egy fiúval kb. 2 hónapja. Ezalatt kiderült, hogy minden szimpátia ellenére a két ember teljesen különböző, más a hobbijuk, az értékrendjük, viszont mindketten családra vágynak már, szeretik egymást. A lány aggódik a jövő miatt, mert nem érzi, hogy a pasi valaha lelki társa lesz. Viszont amiatt is aggódik, hogy ha szakítanak, nem fogja-e később megbánni, mert a srác alapvetően teljesen rendben van, és ki tudja, talál-e később valódi lelki partnert mielőtt kicsúszik az időből a családalapításhoz. Ti hogy döntenétek?
2012. máj. 21. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy 30 on felül de szerintem ha van még egy kis idöd is lehet neki kéne állnod keresgetni, nem hiszem hogy jó lenne egy gyerek és utána meg elváltok mert nem szeretitek egymást csak féltetek hogy az idöböl kicsusztok.
2012. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék rajta, akarok és tudok-e egyedül gyereket nevelni. De gondolom nem két hónap után akarsz neki gyereket szülni. Én amúgy nem lennék megalkuvó. Kérdés, hogy csak szülni akarsz, vagy boldog családot.
2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézz körbe, még azok is elválnak, akiknek van közös obbijuk. Ha a srác rendben van és okos, akkor ez a közös hobbidolog kialakítható. Csak tenni kell érte.


Nem értem egyes emberek miért gondolják azt, hogy a prákapcsoalt annyiból áll, hogy vna közös hobbi és azt kell egész életben csinálni.

2012. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13:45-nek igaza van.Egyetértek.Csakis rajtad áll,ha mindenben ok a srác akkor igen neked kell dönteni afelől,hogy megtudod e oldani hogy te hogyan tudsz viszonyulni a másik emberhez.Különösen ahhoz akivel le szeretnéd élni az életed
2012. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok egymáshoz, tartósan nem fog működni. Nem a legjobb alap a családra.


INkább keresgélnék még 32 évesen is, mint addigra egyedül, elváltként neveljek 2 gyereket.


Van idő, hova szaladsz?

2012. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a lány, hanem a barátnőm, és bevallom, én sem tudom hogy döntenék. Mindkét szempont megállja a helyét. Nehéz ügy.
2012. máj. 21. 14:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt nekik kell tudniuk, hogy elég-e nekik egy lapos kapcsolat. Én már másodszorra nem mennék bele ilyenbe.
2012. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi alku!

ami nem megy, nem megy

rossz alkukból csak válás lesz

ha meg már van 1-2 gyerek, sosem kap már normális pasit a barátnőd

38/f

2012. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért ne kapna normális pasit egy-két gyerekkel?
2012. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire különbözőek vagytok, a különbségek idővel egyre nagyobb szakadékot ásnak kettőtök közé.
2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!