Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, összejönnétek egy nagyon intelligens nővel, aki nagyon eogista emellé? 2o éven felüliek válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Nemcsak okosnak tartja magát, de azt vallja, h szinte mindenben ő a legjobb, ő a legszebb. A beszédtémája nagyrészt abból áll, h ő mennyi mindent csinál, milyen elfoglalt és alapvetően egy hős. 3o éves.
2010. okt. 13. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan nőt, aki mellettem egoista lett volna. Én úgy letudom demonstrálni az egó, hogy nem sértő, de mégse lesz egoista. :P
2010. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szemét, kö.csög és nem néz le másokat (pl engem is), akkor lehetne róla szó! Jó, ha van önbizalom, de pofa nem kell:)
2010. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy általában mindenkit hülyének gondol magán kívül, de hát a saját párját már csak nem. Hú, első válaszoló, össze kéne jöjjetek, kíváncsi lennék.
2010. okt. 13. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem, nekem egy kedves, szerethető barátnő kell:)
2010. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam biztos, hogy nem intelligensebb.
2010. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyébként az nem baj, ha valaki felsőbbrendűnek gondolja magát, de ha mindenkit alsóbbrendűnek néz az már igen:)

És akkor megkérdőjelezem az intelligenciáját és az elme állapotát is:)

2010. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én biztos hogy nem. utálom az ilyen embereket...
2010. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az illető nem érti, miért nincs pasija. Azzal magyarázza, h ő túl okos és megijednek tőle a ffiak.
2010. okt. 13. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Az egoistákat nem bírom.

21F

2010. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem járnék. Utálom azokat az embereket, akik el vannak telve magukkal. Az igazán értékes emberek ismerik a szerénységet.
2010. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!