Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyák a melleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyák a melleim?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az elmúlt fél évben nagyon sokat futottam, és eléggé lement a mellem. Alapvetően vékony testalkatom van, de ennél azért nagyobb volt. Egy kicsit zavar :(

[link]



2012. dec. 20. 19:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Megint a 11:00-ás vagyok. Akkor bocsánatot kérek Tőled! :) Boldog karácsonyt Neked!!! :)
2012. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) Neked is :)
2012. dec. 21. 14:17
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
eléggé felizgattál velük úgyhogy szerintem nincs nagy baj ;)
2012. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
9%

inkább az a gáz, h közszemlére teszed a cicijeidet.

de ettöl eltekintve örülj neki, h futsz egyébként, az a gáz aki nem sportol. rengeteg fiú sokkal jobban örülne neki, h olyan bnöje van, aki fut. a mellméret meg relatív, vkinek az nem tetszik ha nagy. a nagy mell könnyebben megereszkedik.

30f

2012. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nincsen vele semmi baj. De azért nem kellene nagyon sokat futnod, ha amúgy is vékony a testalkatod. Elég lenne csak néha.
2012. dec. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem csúnyák, egyáltalán nem azok. Viszont nagyon vékony vagy, és ez a karodon is látszik! Tessék jó sokat enni, főleg lefekvés előtt!


Aztán had kerekedjen a kis szépség!

2012. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek!
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
sexy ;)
2013. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!