Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még csak 6 kilót fogytam, de...

Még csak 6 kilót fogytam, de már most nagyon csúnyák a melleim. Tudok valamit csinálni, hogy ne legyen csúnyább (még kb.4 kg-ot kellene fogynom)?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltak túl szép melleim, de legalább nem lógtak. Most meg összementek és lógnak, úgy néz ki, mint 2 üres nejlonzacskó. :(
2012. okt. 23. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:

van több lehetőség is,szám szerint 3.

1.feltöltés macrolane-val.

2.felvarrás

3.szilikon


más sajnos nem csinál belőle formás cickót,ha tényleg nejlonzacskós.

2012. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, ne már..tényleg nem lehet semmit csinálni? Valami "torna" vagy bármi?

Nem is fogyok gyorsan, heti olyan 0,7-0,8 kg.

2012. okt. 23. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Neten keress rá "mellfeszesítő gyakorlatok", amelyik szimpatikus próbáld ki, ha nem válik be próbálj ki egy másikat. Fontos, hogy sportmelltartót hordj, ha sportolsz!

Esetleg 1-2 feszesítő krémet is kipróbálhatsz, szerintem emberfüggő kinek mi jön be... :)

És gratulálok a 6 kilóhoz! :)

2012. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, találtam is egy Béres Alexandrásat, hátha használ...

Meg akkor veszek vmi krémet is, hátha...

Sportmelltartót használok sportoláshoz, mióta elkezdett nőni a mellem, úgyhogy azzal nincs gond. :)

Köszi a választ és a gratulációt is, jólesik! :D :)

2012. okt. 23. 20:17
 5/6 anonim válasza:
A mell 2/3-a zsír. Ha fogysz, onnan is fogysz. Ennyit már tudhatnál. Ezért nem kellene elhízni.
2012. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem azt kérdeztem, hogy mit csináljak, hogy ne legyen kisebb a mellem, hanem azt, hogy tudok-e valamit csinálni, hogy ne úgy nézzen ki, mint két nejlonzacskó. Másrészt meg lett egy endokrin betegségem,arra kaptam gyógyszert, aminek a dózisát nem sikerült eltalálnia az orvosnak, így híztam felszedtem 1,5 hónap alatt 10 kg-ot.


De köszönöm a kedves választ, mindig örülök, ha ilyen készséges emberekkel hoz össze a sors. ;)

2012. okt. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!