Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány vagyok normális az hogy még nem volt "rendes, normális" párkapcsolatom soha nem csókolóztam és érintetlen vagyok! Mi ennek az oka? Külsőm:174 cm,60 kg, barna hosszú a hajam, barna a szemem, kreolos bőrszínem van!

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat kérek ha lehetséges!
2012. dec. 21. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fura, olyan mintha én írtam volna. Én is 16 vagyok, barna hosszú hajú, barna szemű, kreol bőrű, csak annyi a különbség hogy 169 cm vagyok és 50 kg. Szerintem nem gáz amúgy, majd eljön ennek is az ideje :)

2012. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külső számít. Mondj pár belső tulajdonságot is. (őszíntén)
2012. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd eljön a te időd...
2012. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lenne normális? Teljesen oké, hogy 16 évesen nem volt már meg a fél város, és nem az a legnagyobb problémád, hogy hű de szemetek veled a pasik, sose találsz normálisat, stb.
2012. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

"Ne aggódj, majd eljön a te időd..."


Ezt mondták nekem is! De nem jött el! És most itt vagyok közel 30 évesen és szűz vagyok!!! Tegyél érte, ha adódik alkalom!

2012. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd eljön a te időd is!
2012. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

küldj magadról képet és megmondom mi a gond vagy mi nem :D

16/F

2012. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem késtél le semmiről sem. Nekem 1 lánynál belső többet,ér mint a külső. Külsőd nagyon tetszik bejön nekem. 18/F
2012. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen én is ezt éreztem. Minden barátnőmnek volt valakije, nekem is mindig tetszett valaki, de sose jött össze. NEm voltam, vagyok egy nagy önbizalombomba, így én soha nem mertem lépni senki felé. Én valahogy mindenkinél a barát zónában voltam. Aztán interneten megismertem a párom, vele csókolóztam először 17,5 évesen, majd vele is feküdtem le 18 évesen. Mi azóta is együtt vagyunk, immár 9 éve. Ha valaki nekem akkor ezt mondja, akkor nem hiszek neki, pedig mindenkinek megvan a párja valahol. Csak meg kell találni, és ha megvan, tenni kell érte, hogy meg is maradjon. Fel a fejjel, nem vagy elkésve. Ja azóta is osztálytalálkozón irigyelnek, hogy nekem összejött, nekik pedig nem, és a sokadik rossz párkapcsolatban vannak, vagy hagyták ott.
2012. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ugyan miért lenne gáz? érintetlen vagy na maradjon is úgy ne akarj a hülye ku**ákra hasonlítani akik 13 évesen elvesztették várd meg az igazit ezzel a dologgal :D


16/F

2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!