Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez változtathat a rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez változtathat a rólam alkotott képen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és ma beszéltam vele, aztán valahogy kilyukadtunk az ivásnál és aztmondta hogy iszik. Én meg azt mondtam hogy én is gyakran szoktam, de ez nom igaz... Nagyon gáz?

2012. dec. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
apróság... meg aztán honnan tudja hogy iszol-e vagy sem. majd ha oda kerül a sor, akkor fogsz..:)
2012. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ha már rögtön hazugsággal kezdetek, mi lesz később....?
2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ilyet kell kamuznod hogy te is iszol... Inni, hányni ekkora divat lett a tizenéveseknél?
2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vállald fel, hogy nem szoktál inni, még ha ezzel nem is olvadsz be a "tömegbe". Ha valaki ezért nem akar veled kapcsolatot, az egyébként is felejtős. Ez lehet egy nagyon jó szűrő is egyébként.
2012. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vallald fel onmagad ne akarj masnak latszani
2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy manapság az menő ha egy csaj iszik,drogozik + benne van mindenbe.. hidd el énis ezthittem 1 hónapja.. csináltam is rendessen addig ameddig nem beszéltem egy tapasztaltabb fiúval aki mondta hogy ez csak az olyan srácoknak jön be akinek egy két alkalomra kell a csaj.. ami számomra nagyon elgondolkodtató volt és igaza van.. egy normális fiú (gondolom te is olyat akarsz) ne az legyen h bnöjét ugy kell haza vinni olyan részeg.. egy nő neigyon.. legalábbis egy JÓ NŐ.. vagy ha iszol is csak a hangulat kedvéért akkor amikor már kezded érezni hogy kicsit jobb kedved van hagyd abba.. am sztem hülyeségvolt ilyenbe hazudnod..
2012. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!