Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-17 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-17 éves fiúk nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És nem gond az sem ha egy kicsit mocskos a "fantáziája"
2012. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bogesz:) ***** válasza:
100%

Ez már nem tudom hányadik ilyen kérdés...xDD ezt ilyen figyelemfelhívás képpen teszik fel?..vagymi?...most már leírom a véleményem: ez a kérdés elég nagy baromság, tekintve hogy a magastól az alacsonyig, kövértől az izmosig,minden kategóriában kommentelnek a kedves emberkék:P mindenkinek más az ideálja...a fiúk nem úgy működnek mint egy program, mindenkinek más vélemnénye, ízlése van...komolyan nem értem a kérdés lényegét...-.-"

16/L

2012. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Emberek ***** válasza:

mindenképpen legyen figyelmes, kedves, és a többi pozitív tulajdonság, de ne legyen plázacica, sem olyan aki 6,5 kg festéket ken magára, ha már kinézet nekem a természetes jön be a legjobban, és mivel magas vagyok, legyen a barátnőm is magas (165cm+), ne legyen sem sovány, se kövér, persze "legyen mit fogni". hajszín, majdhogynem tökmindegy, mert nem azt nézem meg elsőként (kivéve, ha valami különleges)

15/f

2012. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

tényleg győri?:D

elküldöd a face linked?:D

én is győri vagyok..:D

2012. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg gyuri és akk mi van?
2012. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

nekem inkább a személyisége számit és nem a külseje mert ha s szerelmes vagyok belé akkor úgy is ő a leggyönyörűbb nekem!

14/f

2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!