Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jön össz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össz egy barátnő? Nem vagyok rossz pasi.

Figyelt kérdés

Tényleg,mostmár nagyon jó lenne egy lány akivel őszintén szeretjük,megértjük és kívánjuk egymást.:) De sose jön össze..mi lehet velem a baj? Külsőre egész tűrhető vagyok.186 cm,izmos testalkat,kék szem,barna haj,átlagos arc.Igényes vagyok,normálisan öltözöm.(pl.farmer,bőrdzseki) A hajam nincs telenyomva zselével és szemüvegem van,de más feltűnő hibám nincs.

Belsőre kedves,udvarias,általában normális vagyok,van némi humorom is.Néha mondjuk elég lusta vagy indulatos tudok lenni,és csendes természetű vagyok,de az utóbbi időben nyitottabb.Szeretek sportolni,táncolni,olvasgatni,szórakozni.Viszont a cigit és a lerészegedést nem bírom.

Ezek alapján mi a baj velem? Már több lány elutasított.Hogy jófej vagyok meg helyes de nem az esete.Egy vidám,normális,kedves barátnőt szeretnék.Külsőre ideálom nincs,vagy megfog valaki,vagy nem. Képet tenni nem szeretnék,ez alapján kérnék véleményt.

Amit a kérdésben leírtam az mind igaz.Nem nagyzolok,mert úgy értelmét vesztené a kérdés:)

17/F


2012. dec. 21. 20:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Lennél csak pár évvel idősebb. :) Nem kezdek nálam fiatalabbakkal, de ezeket a tulajdonságokat nagyon értékelem. És ha egyszer bejön valaki teszek rá h mennyi pénze van vagy van e kocsija próbálkozz nyugodtan tovább és sokkal több esélyed lesz arra, hogy megtaláld a hozzád illő lányt :) L/19
2012. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jól mondta itt valaki....a leírás alapján unalmas vagy. Vagy inkább olyan semmilyen. Izmos vagy, oké...de átlagos arcú. Ezek kb. kioltják egymást. Csendes vagy de néha indulatos. Erre azt szokták mondani azok akik nem ismernek eléggé (vagy túlságosan is), hogy biztos frusztrált vagy. Kellene neked valami határozott karaktert adni, mert ezek alapján átlagos vagy. Amelyik csajnak az átlagos pasi kell, az általában foglalt, mert átlagos pasikból túlkínálat van.
2012. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bogesz:) ***** válasza:

Hát őszintén szólva így nem nagyon lehet megítélni az emebert...csak annyit tudok mondani, hogy lehet hogy rossz típusú lányoknál próbálkozol, vagy a stratégiád nem jó..:// nem tudok sajnos sok tanáccsal szolgálni, ha egy lány nem érzi azt amit te azon nem lehet mit magyarázni...:)egyb sztem ne a külsődbe keresd a problémát, mert nem hinném, hogy ott fogod megtalálni:DD sok sikert!!

16/L

2012. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!