Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék túl a kisebbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék túl a kisebbségi komplexusaimon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő kategória, mindegy is. Szóval, régen elég csúnya és dagi voltam, nagyon sokan csúfoltak, nem mertem kiállni magamért. Mára már sok ember szépnek lát, sokan kezdeményeznek, de én nem tudok túllépni a régi énemen, még mindig olyannak látom magam, egy kövér, ronda lánynak. Amikor valaki kezdeményez nálam, egyszerűen nem is értem, hogy miért pont én? Vagy azt hiszem, hogy biztos csak szórakozik velem vagy esetleg épp nem talált jobbat.
2012. dec. 21. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 17/L
2012. dec. 21. 22:31
 2/2 Hanariko ***** válasza:

Hát ez így elég nehéz. De mindenképpen először neked kell elfogadnod magad. Nem tudom ez jó módszer e, de előbb barátkozz (lányokkal, fiúkkal, nem tudom azok mennyire vannak) és egyszerűen felejtsd el, hogy hogyan nézel ki, vagy épp hogy nem. Ez a baj a mai világgal, külső (és mellesleg szex) orientált.

Szóval egyszerűen feledkezz meg magadról, beszélgess barátokkal (velük talán könnyebb lesz mint egy "potenciális partnerrel") és lazulj.

Aztán ha odamegy valaki, akkor igenis hidd el, hogy te kellesz neki. Ha pedig valaki átver az nem a te szégyened, hanem az övé. De persze szemfülesnek kell lenni és nem hagyni magad.

2012. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!