Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol? Várom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Várom a tapasztalt nok, férfiak véleményét. (kifejtem lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 2 éve megismertem a barátomat,eloszor nem nagyon érdekelt nem tulajdonítottam neki sok jelentoseget,csak ugy volt nekem.Még élni akartam.Nem mertem vele szakítani,es direkt megcsaltam.Mindjárt utána el is mondtam neki.Gondoltam hogy majd ezzel vége.De nem még o jott el utánam es nyugtatott....Ossze voltam zavarodva,ujbol egyutt voltunk,még aznap.O nagyon rendes,odaado volt elejétol kezdve.En pedig más fiukkal irkodtam,flortolgettem,és nemtudtam felfogni hogy a másiknak ez milyen rossz...Szeptemberben jottunk ossze.Oktoberben csaltam meg.Decemberben pedig szakítottam vele...1 honap után elkezdett hiányozni,csak az volt a baj hogy én hulye fejemmel Szilveszterkor lefekudtem egy fiuval,es meg szuz voltam....De az csak el lett kezdve nem is nevezheto annak hogy lefekudtunk...,és mikor már elkezdtuk én abba hagytam vele azzal az indokkal hogy fáradt vagyok...Alig tortént valami,de mégis voltam olyan eszelten és .......nagyon bánom az egészet...Annyira ujra kezdeném.:((((Januárban osszeszedtem az eromet,és a barátomnak írtam(akkor nem volt a barátom),hogy nem e találkozhatnánk.MSN-en irtam neki sokat,felhívtam es elmondtam hogy hiányzik stb...Megkérdezte hogy le-e fekudtem vlkivel,elmondtam neki.Akkor sokáig nem beszélt velem,nem írt vissza...semmi.....E kozben o a haverjával elment bulizni es ott meg....egy lányt..Azota ez nekem rettentoen fáj...De tudom hogy semmi okom neki magyarázni mikor én mit csináltam....Hála Istennek ujra osszejottunk,es eloszor csak azért jott velem ossze hogy kicsesszen velem.De egy ido után megszeretett,probaltam mineljobban bebizonyítani hogy szeretem,kitoroltem osszes fiu partnerem msnrol,Myviprol...stb.Nem jártam ki sehova,csakhogy elhiggye hogy tényleg szeretem!!Kb.márciustol nagyon nagyon jol elvagyunk és már ugy 2 éve vagyunk egyutt.Az a helyzet hogy egy éve kiderult hogy még mielott én megcsaltam voln ao is megcsalt (én is smárolással o is) és azt mondja az én hibám,de egy részbol igaza is van,mert mint mondtam nem foglalkoztam vele,nem vettem ot komolyan mikor kezdtuk,nagyon jo volt hozzám és én kihasználtam.Amikor ujra osszejottunk én voltam alul a kapcsolatba.Eleve Kos a jegyem,és tényleg makacs vagyok,fejjel megyek a falnak...stb.1 éve amikor kiderult hogy o is megcsalt,akkor nem tole tudtam meg hanem az egyik lánytol.De akkor amior megcsalt nekem mondták,és neki hittem,szemembe mondta hogy o nem csalt meg.Es ez csak akkor derult ki amikor már nagyon jol elvoltunk és tényleg mindketten nagyon szeretttuk egymást.Utána kiderult,hogy a legjobb bnommel volt vlmi.Mai napig állítják hogy nem tortnént semmi.Nem tudom elhinni.Ugy derult ki hogy nál avoltam,o elaudt és a sz.gépében találtam képeket a legjobb bnomrol ahogy az ágyon fekszik,aztánkozosképekossze bujva...es láttam rajtuk hogy ittak.Tudom hogy milyen mind a 2 mikor iszik.Láttam rajtuk.Mai napig engem nagyon bán t ez a dolog,de tudom hogy ot jobban bántja amit én elkovettem szilveszterkor:(((Az a lényeg hogy lassan 2 éve hogy egyutt vagyunk,és én rettentoen mániás,FELTEKENY vagyok...betegesen.Nagyon nagyon betegesen..Volt hogy 2 percenként felhívtam hogy micsi,kivel,hol.Mindig megnézem az oldalait ahol fennt van,a leveleit,látogatoit..stb.Tudom a jelszavátmindenhova,o is tudja az enyém.De az a helyzet hogy már a haverjaira is féltékeny vagyok hogy ok fontosabbak mint en,és már a hobbijára is hogy az is fontosabb.Mindig mondja hogy nem,én vagyoka legfontosabb.De akkor se tudok visszafogni magamon.Nekem sokszor az a bajom hogy pl.nekem tele van az o,és a kozos képeinkel a myvip..stb stb.Neki inkább magárol van meg van 1-2 kép kozos.Mondtam már neki hogy tegyen fel,de mindig mondja hogy majd.Pedig magárol meg tesz fel.Nemtudja de nekem ez tényleg nagyon fontos...Erzem hogy szeret,sott...nagyon is.Orakra felszokott hívni.Es elnézte azt i shogy elmentem kollégiumba.De nekem fontosak az ilyen dolgok is.De ilyenkor azt szokta mondan ihgoy akkor majd nem fog felhívni de tesz fel rengeteg kozosképet és akkor majd érezni fogom hogy szeret.:( Mellesleg amilyen fiatal vagyok (16) es o (19) komolyra tervezi velem,énis vele.De ha ilyen leszek félek hogy elveszítem.Tényleg komolyra tervezzuk...eljegyzés...gyerekek...Azt is mondja hogy nem lehet egy kalap alá venni a fiut és a lányt.Igaza is van,de ez mennyire igaz,és mibe....
2009. júl. 24. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nem bírtam végigolvasni.

ha most jól megvagytok, akkor koncentrálj a jelenre, a múltat hagyd a fenébe, elvégre új lappal indultatok.

ha most nincs semmi jele, hogy "megcsal", akkor élvezd a jelent, és tedd harmonikussá a kacsolatot.

ha pedig bunkó voltál vele az elején, lehet, hogy csak bosszút akart állni a barátnőddel...

2009. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,kicsit hosszu lett.Bocsi...
2009. júl. 24. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs mit mondani,de legalább kiadtad magadból...lehet,hogy csak ennyi kellett neked,hogy elmond valakinek...
2009. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MELLESLEG EZ NAGYON FOTNOS: AMIOTA UJRA KEZDTUK,AZOTA MEGVALTOZTAM ANGYON.ES JO TEREN.ERKOLCSOS LETTEM,ES SZEGYENLEM MAGAM A MULT MIATT....
2009. júl. 24. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

OK. Végigolvastam. (41/F) Mi a KÉRDÉS? ;o)


VAN-e JÖVŐ-je a kapcsolatotoknak?

Elég sokat bántottátok egymást. Ez nagy teher. Azonban lehet építkezni mélyről is. Ha szeretetért szeretetet, bizalomért bizalmat adunk a másiknak, akkor ez pozitív. Így elérhetitek azt a szintet, mintha most találkoztatok volna, és továbbléphettek oda, ami a "normális". Ami megtörtént azon változtatni már nem tudtok, elfelejteni sem. Ha mindketten akarjátok, túlléphettek rajta.


A FÉLTÉKENYSÉG ez ellen dolgozik. Ha nem tudsz bizalmat adni, a kapcsolatnak NINCS JÖVŐJE. Ez túl alapvető ilyenkor. Vagy átlépitek a múlt árnyékát vagy nem. Ha nem, akkor nincs sok értelme együtt maradnotok. Mindketten további sérüléseket adnátok és kapnátok. Ez pedig nem túl jó.


Minden eset más, egyedi. És a legjobban induló kapcsolatnak is vége lesz egyszer. (HA másképp nem, meghal az egyik fél.) Tehát nem az ÖRÖKKÉ tartó IDEÁLIS kapcsolathoz kell mérni a sajátodat, viszont olyan kapcsolatod legyen, amiben nem SZENVEDSZ. Márpedig ha féltékeny vagy, állandóan ellenőrizni akarod a társadat, akkor ez szenvedés. Minden nap.


Ui.: Nem tudom, mennyire sikerült elmondani, amit érzek. A 16 meg a 41 éves ember között elég mély már a szakadék. Sajnálom, ha elszomorítottalak. Ha nem akarod meglátni a valóságot, úgy sem fogod meglátni. Ezt biztosan tudom, így működik.

2009. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis,koszonom a választ.Sokat segített,már most.Mert elgondolkodtam,és én határozott vagyok.Tudom hogy korai,de tényleg a párommal szeretném letolteni az életem.Es igykezni is fogok hogy megoldjuk majd ezeket a promlémákat.Nagyon szeretem és megtennék érte bármit.Még1xer koszonom a választ.
2009. júl. 24. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben, illetve a történetedben benne van a válasz. Érned kéne még,nem is kicsit, mielőtt házasságra adnád a fejed.
2010. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!