Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csillog a pasi szeme amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillog a pasi szeme amikor találkozunk mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 11:56
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Vagy csak whiskas-t evett.
2012. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
ááá, erre mégsem válaszolok... ilyen hülye kérdést...
2012. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
A tekintet árulkodhat az érzelmeiről, de azt se tudom mit értesz azalatt, hogy csillog a szeme, ha úgy látod vágyakozóan, szerelmesen pillogtatja rád pilláit (:D), akkor valószínű kezdeményezni is fog, de tényleg csak akkor, ha van kivel és nem egy elutasítást sejtető szempár várja, mosolyogj, néz rá te is szépen és meglátod mi sül ki belőle:)
2012. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
fényes a szeme.
2012. dec. 28. 13:26
 25/32 anonim ***** válasza:

Szidolozza, attól fényes.

És ha a Pü* megvan, akkor meg csillog.


*gy.k.: üzemi nyomás

2012. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Titokgazda ***** válasza:
92%

Kérdező! Ennyire fáj a betegséged? Miért kell az egészséges embereket hülyeségekkel terhelned?

Fényes a szeme. Tudod akinek nem elég fényes a szeme, annak nem látszik a szeme. Ennyi.

Menj, tanulj egy kis fénytant!

Jó, hogy nem világít a szeme b@szki...

Nekem viszketni szokott a jobb kezem kisujja. De nem mindig, csak vakarás előtt. Szerinted ez mitől lehet?

(Sötétben is, világosban is viszket. Menjek orvoshoz?)

2012. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Elsírta magát hogy rá néztél..
2012. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Le akar veled feküdni
2012. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Emmácska :)
2012. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel már nem egyszer kaptam csillogó jelzőt a saját szememre, és ezeknél a lányoknál/nőknél tényleg volt/van vmi, de hogy mi az sok mindentől függ - szimpátia, tisztelet, szerelem, szeretet, stb.. gyűlölettől és fájdalomtól is szikrázhat, de ez már jóval az érzelmeknek egy másik oldala, a két végletet meg lehet különböztetni.
2013. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!