Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha kb.1,5 hónapos kapcsolatban (nem távkapcsolat), hetente 2-szer találkozunk egy-egy délutánra estére? Vagy a pasi egyáltalán nem komoly és csak "járogatunk"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egy városban laktok akkor gond. Lehetne olyankor sűrűbb. Ülj le vele és beszéld meg most mi is van köztetek.
2009. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attólfügg h azt az időt hogyan töltitek el?

éshogy miért csak 2szer találkoztok? (munka, iskola, egyéb elfoglaltságok vannak-e?)

2009. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs rá igénye. Időben össze tudnánk hozni többet. Megértem, h félti a függetlenségét és fontosak a saját programok, de ennyire?:S
2009. okt. 2. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5 honap az nagyon kevés idö, ebböl még semmire ne következtess, lehet h majd jobban megszeret pl 2 3 honap mulva és akkor többet akar talizni, habár az igen furcsa számomra h az elején nem akar látni amikor is a leg izgalmasabb a másik felfedezése hiszen minden uj még
2009. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanebben a cipőben jártam, és 5 hónapig "tűrtem el" hogy hetente 2szer találkoztunk pár órára, és hozzáteszem kb. 5 percre laktunk egymástól, aztán megelégeltem és kiszálltam a kapcsolatból, és Neked is ugyanezt tudom csak javasolni, sűrgősen hagyd a fenébe, mert minél többet vársz annál rosszabb lesz, vagy ha végképp nem akarsz tőle megválni, beszélj vele, és ha azután sem változtat hagyd el, nem éri meg keseregni egy ilyen psai miatt. Nekem életem egyik legjobb döntése volt hogy akkor kiszálltam abból a kapcsolatból mert 1 hónapra rá összejöttem a mostani barátommal akivel lassan már 1 éve együtt vagyunk, és ő igazán nagyon kedves velem, és minden szabadidejét velem tölti. :)
2009. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!