Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vézna fiúk, akik arra panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna fiúk, akik arra panaszkodnak, hogy a csajoknak csak az izmos palik kellenek! Ti miért nem kezdtek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nincs időtök, vagy esetleg nincs kedvetek? Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága... Ki lehet fogni olcsón. De most komolyan, miért?
2012. okt. 3. 00:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
53%
a lányoknak tényleg az izmos pasik kellenek? sok fickó kigyurja magát, aztán mégis totál luzer a nőknél. Lehet hogy elkezd megtetszeni nöknek, de totálra nem tudja kezelni a dolgot. Én pl sovány vagyok, alacsony. Meg is érzem, hogy még az átlag lányoknak is csak gigantikus mértékű erölködés mellett kellek, mig más jótestű fiuval elmennek pusztán a külseje miatt is. Az én külsöm a 30as elhanyagolt csunyácska nőknek elég, vagy a fiatal csufi lányoknak.
2012. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert ha ez a mérce a csajnál, akkor 1 másodpercnyi dolgom sincs vele.
2012. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
56%
elmész a faxba jó? OK, hogy más erős testalkatunak született meg magasnak és ugy nő fel, hogy kell a lányoknak. Amugy meg aki magas, az simán lehet sovány, sőt még a tartása is lehet rossz, még az is jobban imponál a nőnek mint egy átlagos, de alacsony fiu.
2012. okt. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
47%
egyébkétn meg én kis troll vagyok, belemásztam tölem sokkal jobban kinéző diszkós pichák arcába is, volt belöle szex is, de a nagy tendencia az, hogy a trollkodást ki lehetne cserélni jó külsővel és akkor az ilyen standard hajógyáris csirkék különösebb kérdés nélkül jönnének dugni.
2012. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Negyedik. Az hogy ki milyennek születik, az megint egy dolog. De attól még aki nem olyannak születik, az tehet azért, hogy olyan legyen. Igen, vannak szemét mázlisták, aki ránéznek a súlyzókra és izmosabbak lesznek. Vannak akiknek ez keményebb meló. De nálam a genetikára hivatkozni, az KIFOGÁS! És légyszíves válogasd meg a szavaid.
2012. okt. 3. 00:46
 6/46 anonim ***** válasza:

Senki nem születik erős testalkatúnak...

Az izom táplálkozás és munka kérdése.


Egyébként aki erre panaszkodik, az azért teszi, mert lusta, egyszerűbb itt nyivákolni, mint megmozdulni.

Az értelmesebbje pedig elfogadja magát olyannak, amilyen és rájön, hogy minden lánynak más tetszik és megkeresi a neki valót, vagy pedig dolgozik magán keményen. De ők nem itt keseregnek.

2012. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
52%

hát igazán hülyeséget mondtál, mert az anyagcsere mindenkiben más és más, ezért vannak olyan emberek akik bármennyit zabálhatnak mégse hiznak meg, mások meg egy sörtől is rettegve isznak meg, mert meglátszik rajtuk.


mondjuk a magasság az mindig is aduász lesz.


amugy meg bekaphatja az összes lány.


jönnek itt, hogy helyes vagyok, aztán tudjátok kikkel dugok? ocsmány 30as nőkkel! Mert a fiatal átlag lányoknak nem kellek igazán. Elmondják, hogy nem nézek ki rosszul, meg gyözködnek mindenfelől, csak épp senki se szop keresztbe vagy nem rohangál utánam, max a csunyák.

2012. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
a valamire valo lányok meg aztán megmagyarázzák, hogy azért nem kellek nekik, mert NINCS MEG A SZIKRA...nem merik maguknak se bevallani, hogyha jobban néznék ki akkor jobban kellenék.-
2012. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
bezzeg a hasas, "lennemitleadni" lányoknak meg simán lehet jó testfelépitésű pasija. És ők megsértődhetnek, ha valaki beszól a hájuk miatt...a nőknek mindent lehet.
2012. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy ha elkezdenél gyúrni (csak hogy a kérdésnél maradjunk) akkor jobban néznél ki? Az anyagcserés eszmefuttatással pedig nagy butaságot mondtál (nem megsérteni akarlak).
2012. okt. 3. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!