Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok? Többi alul.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Többi alul.

Figyelt kérdés

már smároltam több csajjal, rohadt jó volt.:) ki is próbálnám velük, de viszont már volt barátom. ha jön egy csaj szembe úgyanúgy felmérem mint egy pasit, sőt jobban. most is egy lány tetszik, akármikor elbírnám őket viselni akár úgy is...ez..leszbikus lehetek? esetleg biszex?

14/L


2012. dec. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Biszex vagy.
2012. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha testileg is vonzódsz a lányokhoz,de ha a fiúkhoz is akkor tuti biszexuális vagy.. de a leírtak alapján is.. leszbikus pedig akkor, ha a fiúk már egyáltalán nem vonzanak..
2012. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Minden nő biszex.

Mivel ők olyan férfiak, akiknek nem nőtt kukijuk.

2012. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
harmadik:D köszi mindenki, mennek a zöld pacsik
2012. dec. 22. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még csak a hormonok dolgoznak benned.
2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nemet szereted. Talán meglehet szüntetni ezt a "problémát", de ha csak nem veszel róla tudomást, és jársz egy sráccal közben,stb , akkor lehet hogy elmúlik, de ez elmében történik, neked kell változtatni valamit a felfogásodon. Mellesleg szerintem ez nem baj
2012. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 évesen az emberek kb 80%-a mindkét nem felé érez vonzalmat, ami a tomboló hormonoknak tudható be elsősorban. - Néhány év múlva meg majd kiderül mi is a természetes benned.
2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!